Ochrana

Inteligentné zabezpečenie domu

Dohliada na bezpečie všetkých obyvateľov aj svoje vlastné. Inteligentná domácnosť zaznamená akékoľvek nebezpečenstvo a vďaka prepojeniu všetkých zariadení môže okamžite reagovať: spustiť poplach, zavolať vám, vypnúť vodu či spotrebiča.

Bezpečie domova má mnoho podôb: zďaleka nejde len o šikovný alarm

Pokiaľ hovoríme o zabezpečené domácnosti, nejde zďaleka len o alarm. Konvenčné alarmy sa navyše často ukazujú nie moc prínosné. Aby bol dom skutočne bezpečný, musí vedieť svojich obyvateľov ochrániť napr. Aj pred haváriami či trebárs požiarom.

Simulácia prítomnosti

Ako neviditeľný štít chráni váš domov pred nechcenými hosťami. Detekuje spoľahlivo, reaguje s nápadným blikajúcim svetlom, hlasitým zvukom v každej miestnosti a dá vám okamžite vedieť notifikácií či telefónom.

Inteligentný dom dokáže vierohodne predstierať vašu prítomnosť napríklad v čase, keď ste na dovolenke. Osvetlenie, tieniaca technika a pokojne aj hudba budú aktívne tak, ako by ste boli doma. Tým odradíte prípadné nepozvaných hostí.

Ochrana proti požiaru, vytopeniu a ďalším rizikám

Loxone Smart Home se postará o váš klid v řadě ohledů. Inteligentní dům pozná přítomnost vody tam, kde nemá být, požár, kouř, oxid uhelnatý atd. Na vše ihned reaguje (vypnutí vody, plynu, spotřebičů, spustí poplach, vytáhne žaluzie při větru…) a dá vám o tom vědět.

Na kolik věcí nesmíte zapomenout, když odcházíte z domu? Jsou zavřená okna, zhasnutá světla, vypnutá televize, plotýnky v kuchyni, topení nastavené na úsporný režim? To a mnohem víc za vás zkontroluje vaše chytrá domácnost.

PH_Touch-panik

tiesňové tlačidlo

Ak je to žiaduce, možno definovať tlačidlo, ktoré vyvolá poplach stlačením: blikajúce svetlá, vytiahnutie tieniacej techniky, akustický alarm. Súčasne môže dom zavolať pomoc telefónom.

kid

Detská poistka

Nebezpečné funkcie ako ovládanie sauny či krytu bazénu budú prístupné iba vám. Môžete tiež deaktivovať sporák, zásuvky a tlačidlá. Zvlášť obľúbené u rodičov je časované vypnutie televízie.

Ochrana budovy: Dom dáva pozor sám na seba

Život rád prináša nečakané prekvapenia, keď je najmenej čakáme. Vy s nimi počítať nemôžete, šikovný dom áno. Zavrie okná pri búrke, predíde zamrznutiu trubiek či poškodenie tienenia silným vetrom a mnoho ďalšieho.

Istota súkromia: Môj dom, moje dáta

Všetky vaše osobné dáta sú starostlivo strážená priamo vo vašom Miniserveru a chránená niekoľkými stupňami zabezpečenia. Nič sa neodosiela na vzdialený server (do cloudu) ako v prípade iných systémov. Loxone s vašimi dátami nijako nenakladá a obhajuje súkromia užívateľov na 100%.

Okamžite viete o:

Úniku vody

Únik vody môže mať veľa príčin: prasknutie rúrky, upchatý odtok, nepozornosť pri napúšťaní vane. Aby ste sa vyhli vážnym škodám, aplikácia vás okamžite informuje.

Požiari

Včasné odhalenie ohňa môže zachrániť majetok i ľudské životy. Loxone Smart Home ponúka spoľahlivú detekciu kombinácií existujúcich snímačov teploty a detektorov dymu.

Plnohodnotný alarm bez ďalších zariadení

Nepotrebujete si dokupovať a inštalovať dodatočný nákladný zabezpečovací systém. Komponenty chytré domácnosti ako senzor pohybu, okenné a dverové kontakty, teplotné čidlá, tienenie, audiosystém či osvetlenie sú v kombinácii dokonca oveľa výkonnejšie. Nielen, že monitorujú všetky nebezpečia, ale môžu samostatne reagovať.

Nič dôležité vám neunikne ...

PH_Miniserver-Call_EN

Caller Service

Váš dom vám môže zavolať a prečítať správu o tom, čo sa doma deje. Kamkoľvek na svete, aj keď nebudete pripojení k internetu.

PH_iPhone-App_EN

Smart home aplikácie

Pomocou aplikácie môžete kedykoľvek zobraziť stav svojho poplachového systému a aktivovať alebo deaktivovať ho. V prípade poplachu budete okamžite informovaní.

Jednoduché ovládanie

Alarm môžete aktivovať odchodovým tlačidlom, diaľkovým ovládačom, z aplikácie alebo aj automaticky podľa časového plánu.

Bez planých poplachov

Pokiaľ dôjde len k zopnutiu okenného kontaktu ale nie zaznamenaní pohybu v miestnosti, spustíte sa len prvý stupeň alarmu.

Zóny alarmu

Nastavte si rôzne zóny pre stráženia. Garáž a prízemie bude dom strážiť, aj keď spíte. Zvyšok domu potom len vtedy, keď tam nikto nebude.

Prehľad o všetkom kedykoľvek

Čo sa deje doma, alebo kto zazvonil pri dverách? Všetko nájdete v aplikácii, aj keď budete tisíce kilometrov od domova. A môžete hneď reagovať.

Stav otvorenia

Váš domov vás informuje hlasovou správou alebo notifikácií na telefóne, ak budú garážové brány alebo okna po tme stále otvorená.

Oneskorenie

Alarm sa aktivuje po vami zvolenom meškanie. Tým zamedzíte falošným poplachom, ktoré by ste spustili omylom sami.

Zažite skutočne inteligentný dom na vlastnej koži !

Srdečne Vás pozývame do novootvoreného showroomu v Komárne, kde máte možnosť si vyskúšať skutočne inteligentný dom na vlastnej koži! Prevedieme Vás cez bežnú dennú rutinu a predvedieme výhody bývania s autopilotom. Zistíte, že aj váš domov môže byť pohodlný, ľahko ovládateľný, bezpečný a ešte vďaka tomu ušetríte.

Najväčší showroom na Slovenku !

Foto album

Pozrite si fotky zo vzorovej inteligentnej domácnosti

Navštívte nás

M. R. Štefánika 5, Komárno

Zavolajte nám

+421 905 307 852

Kontaktujte nás

hanna@hanna.sk