Prístupový systém

Inteligentný prístupový systém

Na to, že prišla návšteva, vás upozorní ľubovoľná melódie z reproduktorov a notifikácia na telefóne. Dozviete sa teda o nej, aj keď nebudete doma. Odkiaľkoľvek na svete s ňou môžete hovoriť, vidieť ju na videu a dokonca jej aj otvoriť dvere. Nielen to vám ponúkne inteligentný prístupový systém.

Nič Vám neunikne

Vďaka Loxone Intercom, ktorý je vybavený kamerou, reproduktorom a mikrofónom, môžete vidieť, čo sa deje pri dverách a odkiaľkoľvek komunikovať s návštevou cez aplikáciu pre inteligentnú domácnosť. Vďaka notifikáciám stačí mať pri sebe telefón a o tom, že niekto zvoní, sa dozviete napríklad aj na záhrade či v práci.

Inteligentné zvonenie

Inteligentný prístupový systém umožňuje nastavenie melódie zvončeka a jeho správanie. Pokiaľ budú deti spať, váš dom sa postará o tichý domový zvonček vo forme blikajúceho osvetlenia.

Neobmedzené možnosti

Flexibilita systému Loxone umožňuje integrovať širokú škálu elektronických zámkov a EZS. Vďaka tomu naplno pocítite možnosti chytrého zabezpečenie domu.

Dom vie, koho pustiť​

Možno máte izby, ktoré nechcete mať prístupné všetkým členom rodiny. Napríklad môžete mať lepší pocit, keď budete mať uzamknutú technickú miestnosť pred deťmi, alebo aby deti nemali prístup do izieb súrodencov. Ak chcete, môžete vytvoriť rôzne užívateľa s oprávneniami len pre určité miestnosti a v rôzne časy. Záhradník či upratovačka tak budú mať jasne vymedzené, kedy a kam môžu. Ak sa niekto pokúsi o prístup bez oprávnenia, budete okamžite informovaný.

NFC Code Touch

Skvelé riešenie prístupu do vášho inteligentného domu. NFC Code Touch ponúka dokonalé riešenie prístupu pre dvere, brány a zabezpečenie. Prístup máte pomocou ľubovolného kódu pre každého člena rodiny, taktiež ponúka možnosť časovo obmedzených a jednorázových kódov.

Zažite skutočne inteligentný dom na vlastnej koži !

Srdečne Vás pozývame do novootvoreného showroomu v Komárne, kde máte možnosť si vyskúšať skutočne inteligentný dom na vlastnej koži! Prevedieme Vás cez bežnú dennú rutinu a predvedieme výhody bývania s autopilotom. Zistíte, že aj váš domov môže byť pohodlný, ľahko ovládateľný, bezpečný a ešte vďaka tomu ušetríte.

Najväčší showroom na Slovenku !

Foto album

Pozrite si fotky zo vzorovej inteligentnej domácnosti

Navštívte nás

M. R. Štefánika 5, Komárno

Zavolajte nám

+421 905 307 852

Kontaktujte nás

hanna@hanna.sk