Rekuperácia

Inteligentná ventilácia a rekuperácia

Nie je síce vidieť, ale stále nás obklopuje a potrebujeme ho k životu. Aj pre našu domácnosť hrá dôležitú úlohu. Napríklad, aby sa zabránilo rastu plesní a ochránili sme tak stavebný materiál pred poškodením.

Nemusíte sa starať o škody spôsobené plesňami, o rôzne prípravky proti nim, ani sa strachovať o svoje zdravie. Inteligentná regulácia ventilácie v systéme Loxone Smart Home vám umožní relaxovať a užívať si najlepšiu kvalitu vzduchu po celý deň.

Hovoríme tu o jednom zo štyroch elementov: o vzduchu.

Automatizácia vzduchotechniky

O 50 000 úkonov a rozhodnutí menej, viac času pre seba

Loxone Smart Home na seba preberá všetky denné úlohy, aby vám ušetril čas, ktorý s nimi trávite. Navyše nad nimi musíte premýšľať. Vďaka automatickému ovládanie odvetrávanie v závislosti napríklad na prítomnosti a vlhkosti vzduchu nemusíte mať starosti o kvalitu ovzdušia. Vo svojej domácnosti sa môžete spoľahnúť na to, že je všetko v poriadku.

Vetranie pod kontrolou kedykoľvek vďaka aplikácii

Aj keď sa vaša domácnosť úplne sama stará o optimálne vetranie, môžete ju kedykoľvek ručne ovládať cez aplikáciu. Vyberte si individuálny silu vetrania, nastavte si svoj osobný časovač alebo vetrania úplne deaktivujte.

Zdravie a pohoda: kvalita vzduchu rozhoduje

Jeden dospelý človek spotrebuje denne okolo 10 000 litrov vzduchu. Čerstvý vzduch nám nezabezpečuje len dôležité látky na prežitie, ale má tiež veľký vplyv na naše zdravie a pohodu. Napríklad sa čerstvý vzduch stará o lepšiu koncentráciu, zabraňuje bolestiam hlavy a podporuje naše telo pri regenerácii v noci.

Najjednoduchšie ovládanie riadenie vetrania

Vďaka rozmanitým druhom rozhrania môžu byť do vášho chytrého domova integrované rozvody vzduchu, ventilátory, rekuperačné jednotky či čističe vzduchu od najrôznejších dodávateľov.

Zažite skutočne inteligentný dom na vlastnej koži !

Srdečne Vás pozývame do novootvoreného showroomu v Komárne, kde máte možnosť si vyskúšať skutočne inteligentný dom na vlastnej koži! Prevedieme Vás cez bežnú dennú rutinu a predvedieme výhody bývania s autopilotom. Zistíte, že aj váš domov môže byť pohodlný, ľahko ovládateľný, bezpečný a ešte vďaka tomu ušetríte.

Najväčší showroom na Slovenku !

Foto album

Pozrite si fotky zo vzorovej inteligentnej domácnosti

Navštívte nás

M. R. Štefánika 5, Komárno

Zavolajte nám

+421 905 307 852

Kontaktujte nás

hanna@hanna.sk