Touch Nightlight Air Gen. 1

0.00    bez DPH (0.00  s DPH)

Inteligentný budík, ovládací panel, nočné svetlo a hodiny v jednom elegantnom balení. Skvelý doplnok do každej izby v Real Smart Home.

  • Nočné či doplnkové osvetlenie
  • Zobrazenie času a teploty
  • Budík 100% integrovaný v Real Smart Home
  • Možnosť nastavenia času budenia
  • Ovládanie v duchu Tlačidlového štandardu Loxone
  • Poslúži aj pre upozornenie napr. alarme
  • Je možné umiestniť kdekoľvek vďaka technológii Air

Nie je na sklade

Číslo produktu: 100340 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Touch Nightlight – viac ako nočné svetlo

Touch Nightlight je oveľa viac než obyčajné nočné svetlo. Je to tiež budík, hlásič poplachu, ovládacie a informačný panel a doplnkové osvetlenie. Táto rôznorodosť z neho robí ideálny doplnok do všetkých vašich izieb.

Veľa možností pre osvetlenie

Doplnkové svetlo: Spálňa neslúži len k spánku: môžete si tu vychutnať šálku horúceho kakaa a dobrú knihu, film alebo jednoducho čas pre dvoch. Touch Nightlight v takých chvíľach jemne dozdobia izbu farbou podľa ľubovôle. Uľaví očiam a zaistí príjemnú náladu a ešte viac pohody.

Budenie svetlom: Touch Nightlight vám uľahčí ranné vstávanie. Pomaly rastúce intenzita svetla simuluje východ slnka a príjemne vás vyprevádza z krajiny snov. Od jemného úsvitu až po jasné slnko: Začnite nový deň plní energie.

Orientačné svetlo: Kto by nevyužil orientačné svetlo napríklad ak si potrebuje v noci odskočiť, postarať sa o dieťa či začať deň už pred východom slnka? Touch Nightlight vás bezpečne prevedie okolo všetkých nástrah bez rušenia vášho partnera a nepríjemného oslnenia.

Ovládanie domácnosti nikdy nebolo jednoduchšie: Integrovaný Touch Pure

Integrované chytré pětitlačítko Touch Pure robí z Touch Nightlight štýlový ovládací prvok vášho domova. Technológia Air umožňuje umiestniť Touch Nightlight takmer kdekoľvek. Skúste ovládať miestnosť aj dom napríklad z postele.

Stvorený pre Tlačidlový štandard Loxone: Veľká prostredný plocha pre svetelné nálady, štyri menšie pre tienenie a hudbu. Ideálne, ale nie povinné.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !