Touch Pure Air biely (výbehový model)

0.00    bez DPH (0.00  s DPH)

Nadčasový dizajn, revolučná technológia

Pre náročných majiteľov chytrého domova: naše populárne dotykové tlačidlá teraz aj v luxusnom prevedení. Bezrámová konštrukcia s citlivou hladkou plochou z ušľachtilého satinovaného skla. Obsahuje štandardné pětitlačítko, navyše ponúka integrované podsvietenia a odolný povrch, na ktorom nezostávajú vidieť odtlačky. Ovládajte svetla, tienenie aj hudbu jedným tlačidlom, ktoré bude ozdobou miestnosti. Dostupné v bielej a antracitovej farbe.

Do vypredania zásob!

Nie je na sklade

Číslo produktu: 100399 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Exkluzivita má svoje meno: Touch Pure

Uspokojíte sa vždy, len s tým najlepším? Luxusný dizajn a prvotriedne materiály produktovej rady Pure uspokojí aj tých najnáročnejších z vás.

Objavte Touch Pure v novom dizajne!

Ovládanie nikdy nebolo jednoduchšie

Do produktového radu Loxone Touch Pure sme investovali veľa času, a vznikol tak úžasný produkt bez kompromisov.
Intuitívne koncept ovládania umožňuje ovládanie miestnosti pomocou piatich dotykových bodov.

Odporúčaná konfigurácia pre „pětitlačítko“: centrálnym stlačením sú ovládané svetlá, ľavá časť je vyhradená pre tienenie a pravá na ovládanie hudby. Všetko je samozrejme možné prispôsobiť podľa individuálnych potrieb.

PH_Handling-Touch-Pure_hanna

Víťaz ceny iF Design Award 2019

iF Design Award 2019 S Loxone Touch Pure získate domov skutočnú dizajnovú lahôdku. Dôkazom tomu je, že v roku 2019 získal prestížnu cenu iF Design Award. Jeho exkluzívny, elegantný a minimalistický dizajn očaril porotu 67 dizajnérov z celého sveta.

Satinovaný sklenený povrch

Nové dotykové tlačidlo Loxone Touch Pure je vyrobené z najodolnejšieho skla. Jeho povrch sme upravili tak, aby na ňom nezachytili odtlačky ani iné nečistoty, a pritom zostal dokonale jemný. Letmý dotyk je všetko, čo potrebujete na ovládanie svojho chytrého domova.

Funkčné minimalizmus

Minimalistický dizajn s dôrazom na maximálnu funkčnosť je doménou radu produktov Pure. Čistý dizajn a robustné spracovanie bez rámčekov a pohyblivých prvkov.

Dizajnový prvok

Touch Pure vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a ušľachtilému vzhľadu harmonicky splýva s celým vaším chytrým domovom. Krásne splynie s okolím a stane sa prirodzenou súčasťou interiéru.

Vstavané podsvietenie

Podsvietené tlačidlá Touch Pure sú krásnym doplnkom každej miestnosti a zároveň pomáhajú v orientácii po dome. K dispozícii vo variantoch Tree a Air, ktoré sú trvalo napájané.

 

 

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !