Hlavica Air

100.90    bez DPH (121.08  s DPH)

Loxone Hlavica je ideálny pre inteligentna ovládanie teploty v miestnosti. Vďaka revolučnej technológii Loxone Air a Tree je uvedenie do prevádzky otázkou niekoľkých okamihov.

  • Pre presné riadenie teploty v izbe.
  • Časovo nenáročné uvedenie do prevádzky vďaka technológii Loxone Air a Tree.
  • Veľmi tichý chod vďaka krokovému motorku.
  • Stavová LED indikujúce stav hlavice a polohu ventilu.
  • Možnosť aktualizácie vďaka technológii Loxone Air a Tree.
  • Kompatibilný s bežnými ventilmi.
  • Výborný pomer cena / výkon.
Číslo produktu: 100163 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Perfektná regulácia izbovej teploty

Vďaka Loxone hlavicu bude vaša domácnosť precízne regulovať teplotu v každej miestnosti zvlášť a optimálne využije energia pre kúrenie aj chladenie. Kúrenie navyše spolupracuje napr. S tienením, čo znamená maximálny komfort a tiež úspory.

Ideálne pre vykurovanie, chladenie aj vetranie

S chytrou hlavicou môžete sami rozhodnúť, čo chcete ovládať. Hodí sa pre reguláciu vykurovania, chladenia, ale rovnako tak pre riadenie vetrania. Je len na vás, kde budete chcieť efektívne riadiť Váš šikovný dom a ako – Miniserver vám vždy podá pomocnú ruku.

Loxone Tree

Technológia Tree a ďalšie Tree produkty sú uvedené do prevádzky ľahko a rýchlo vďaka Plug & Play vlastnostiam. Dokonale spolupracujú aj s ďalšími komponentmi systému Loxone. Vďaka flexibilnému zapojenie je všetko hotové v priebehu pár okamihov.

Loxone Air

Najmä pre tých, ktorí chcú mať inteligentné bývanie a s tým spojenú životnú pohodu vo svojom dome alebo byte, sme vyvinuli vlastnú bezdrôtovú technológiu. Loxone Air je ideálny pre všetky rekonštrukcie a pre rozšírenie už existujúceho systému Loxone bez sekania do stien.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !