Miniserver Gen. 1

0.00    bez DPH (0.00  s DPH)

Centrála 1. generácie pre inteligentné elektrointalace. Od jednoduchého ovládania žalúzií až po inteligentné reguláciu vykurovania domácnosti. Pre domácnosti aj komerčné objekty.

  • Srdce každej inteligentnej elektroinštalácie.
  • Dostatok vstupov a výstupov.
  • Zadarmo aplikácie a webové rozhrania vrátane konfiguračného softvéru.
  • Riadenie cez tlačidlá, Smartphone, PC, …

Nie je na sklade

Číslo produktu: 100001 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Centrum automatizácie budov

Všetko čo sa deje v inteligentnom dome alebo budove, je riadené a ovládané jedným centrálnym zariadením: Loxone Miniserverem. Či už sa jedná o informácie z tlačidiel, spínanie prístrojov, ovládanie osvetlenia, kúrenia a tienenie alebo riadenie komplexných systémov, ako je potrebné fotovoltaika. Miniserver umožňuje jednoducho ovládať a inteligentne automatizovať všetky zariadenia.

 

Centrálna jednotka

Loxone Miniserver je vybavený mnohými digitálnymi aj analógovými vstupmi a výstupmi, teda možno ovládať a pracovať s veľkým množstvom senzorov a zariadení.

 

Flexibilný a rozšíriteľný

Vďaka technológii Loxone Link možno inštaláciu rozšíriť o ďalšie funkcie a možnosti. K Miniserveru možné pripojiť až 30 Extension a kedykoľvek pridať ďalšie rozhrania.

Pridajte k Miniserveru napríklad DMX Extension pre ovládanie DMX svetiel, Tree Extension pre pripojenie všetkých Loxone Tree zariadení pomocou jednej zbernice (výrazná úspora kabeláže) alebo napríklad pridajte Air Base Extension a ovládajte funkcie bezdrôtovou technológiou Loxone Air.

 

IC_MS_Extension_whit_hanna

Technické údaje

Technické parametre Loxone miniservera
8 digitálnych vstupov 24 V/DC, vstupný odpor 10 kΩ, maximálne zaťaženie 100mA, nie sú vhodné na napájanie pre ďalšie zariadenia
8 digitálnych výstupov relé 250 V/AC, maximálne zaťaženie 5 A pri cosφ = 1, 30 V/DC 5A, nutnosť použitia pomocného relé pri väčšom zaťažení
4 analógové vstupy 0 – 10 V/DC, vstupný odpor 10 kΩ, rozlíšenie 10 bitov, možnosť použitia ako digitálny vstup (24 V/DC)
4 analógové výstupy 0 – 10 – V/DC
Operačný systém Loxone OS so vstavaným webovým serverom
Rozhranie KNX®/EIB
Napájanie 24 V/DC
Spotreba energie <120 mA pri 24 V (1,2 – 2,4 W)
Stratový výkon max. 8,6 W
Stupeň krytia IP20
Rozmery 155 x 88 x 57 mm
Možnosť montáže na DIN lištu priamo do rozvádzača áno
Obsahuje LAN konektor, stavové LED diódy

_c_loxone_miniserver_gen1_schema_hanna

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !