Okenný a dverový kontakt Air biely

71.09    bez DPH (85.31  s DPH)

Bezdrôtový Okenné a dverové kontakt Air rozozná rýchlo a spoľahlivo otvorené / zatvorené dvere a okná, Dokonale spojený s chytrým domom od Loxone prinesie viac pohodlia, bezpečnosti a úspor do vášho domu.

  • Spoľahlivo a rýchlo rozozná otvorenia okien a dverí
  • Životnosť batérie až 2 roky
  • Dostupný v bielej a antrazitové farbe
  • Jednoduchá montáž pomocou lepiacej pásky
  • Bezdrôtová komunikácia vďaka Loxone Air
  • Dvojdielny magnetický kontakt
Číslo produktu: 100210 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Spoľahlivo spozná stav dverí & okien

Naše odporúčanie: Na všetky dvere a okná, ktoré vedú von, umiestnite okenné & dverné senzor Air. Tieto kontakty sú perfektne integrované do chytrého domu od Loxone a postarajú sa tak o viac bezpečnosti a úspor vo vašom dome.

Zabezpečenie

Váš dom nonstop kontroluje stav dverí a okien. Je jedno, kde sa nachádzate: v prípade narušenia vám dá vedieť akusticky, cez mobilný telefón, e-mail, … Stav môžete tiež sami kedykoľvek skontrolovať v aplikácii.

Úspora energie

Akonáhle senzor zaregistruje otvorenie okna, Miniserver automaticky vypne kúrenie v miestnosti. Vďaka tomu nikdy nebudete „vyhadzovať svoje peniaze oknom.“ Rovnako to funguje aj u chladenia.

A ešte viac …

Pokiaľ bude senzor pripevnený na balkónové dvere, tak sa vám nikdy nestane, že vás automatické žalúzie „zamknúť“ na terase. Máte šuplík s citlivými dokumentmi? Vďaka kontaktu budete vedieť o každom prístupe.

Zaženie zlodeja na útek

Ak sa zlodej pokúsi preniknúť do domu, kontakt okamžite oznámi pokus o vlámanie. Teraz je poplach spustený v niekoľkých fázach. Loxone strhne maximálnu pozornosť, aby odradil votrelca, a okamžite vás informuje.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !