Internorm Extension

328.03    bez DPH (393.64  s DPH)

S Internom Extension môžete integrovať Internorm I-tec tienenie a vetranie do Loxone Smart Home a získať výhody zo spolupráce s ďalšími zariadeniami vo vašej domácnosti. Dokumentácia tu »

  • plná integrácia Internorm I-tec vetranie pre realizáciu
  • inteligentné domáce ventilácia
  • plná integrácia I-tec tienenie – umožňuje riadenie tienenie s autopilotom
  • ovládanie až 40 Internorm komponentov I-TEC (viac info)
  • jednoduchá konfigurácia cez Loxone Config
  • automatizácia podmienená dátami zo senzorov, o počasí či polohe slnka
Číslo produktu: 100232 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Description

VETRANIE A TIENENIE V PRAVÝ ČAS

Múdra domácnosť Loxone sa postará o vaše pohodlie. Vie, či má tieniť a vetrať, pretože pozná dátum, čas, počasie, aktuálnu polohu slnka a predovšetkým vaše preferencie. Vďaka spolupráci elektronických zariadení s rôznymi senzormi môžete svoj dom plne automatizovať. Loxone Internorm Extension plne integruje špičkové technológie I-tec rakúskeho výrobcu Internorm.

IDEÁLNY VZDUCH AJ BEZ KLIKY NA OKNE

Pravidelné vetranie je dôležité nielen pre zdravie a pohodu. Výmena vzduchu v miestnosti znižuje riziká tvorby plesní a poškodenie konštrukcie vlhkosťou.

V šikovnom dome Loxone na to ani nemusíte myslieť. Ventilačný systém riadený autopilotom sa postará o ideálnu klímu v každej miestnosti zvlášť pomocou senzorov a nastavenie vašich preferencií.

AUTOPILOT PRE ŽALÚZIE

Spojenie kvalitného systému tienenie I-tec s inteligenciou Loxone smart home prinesie vašej domácnosti maximálne pohodlie a zároveň úspory za energie, bez toho aby ste museli na čokoľvek myslieť. Automatika sa postará o správne využitie žalúzií, aj keď nebudete doma.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !