Zapustený senzor prítomnosti Tree biely

108.32    bez DPH (129.98  s DPH)

Pokiaľ ide o automatizáciu budov, detekcia prítomnosti je jedným z najdôležitejších vstupov. To, či je niekto v budove, ovplyvňuje osvetlenie, kúrenie, bezpečnosť, vetranie, správu energie a ďalšie. Zapustený senzor prítomnosti Tree spoľahlivo detekuje pohyb a prítomnosť a meria úroveň jasu – čo z neho robí neoceniteľný komponent pre automatizáciu budov.

  • Spoľahlivo detekuje pohyb a prítomnosť pomocou infračervených a akustických senzorov
  • Vysoké detekčné pole s detekčným uhlom 360° horizontálne a 110° vertikálne (poskytuje vám 8m detekčné pole vo výške stropu 3 m)
  • Integrovaný senzor jasu (rozsah merania 0 Lux až 83 000 Luxov)
  • Detekčný rozsah a citlivosť nastaviteľná v Loxone Config v 4 stupňoch
    Idividuálne nastaviteľná prahová hodnota akustického senzora pre detekciu prítomnosti
  • Idividuálne nastaviteľná prahová hodnota akustického senzora podľa klasického prítomnostného senzora
  • Jednoduché obmedzenie rozsahu detekcie pomocou nálepky pre Fresnelovú šošovku
Číslo produktu: 100466 Kategórie: ,

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Unikátna multisenzorová technológia: detekcia pohybu, prítomnosti a jasu

Klasický pohybový senzor nerozpozná, či osoba napríklad sedí pri stole alebo pred televízorom a nepohybuje sa. Problém nastáva aj vo chvíli, keď je senzor zakrytý napríklad otvorenými dverami a osoba nie je v detekčnej oblasti. Aby sme zaistili spoľahlivú detekciu prítomnosti vo všetkých situáciách, vyvinuli sme Senzor prítomnosti. Vďaka unikátnej multisenzorovej technológii môžete zákazníkovi ušetriť náklady za ďalší detektory.

Vysoký dosah

Má všetko v merítku: 360 ° snímanie pod uhlom 110 ° (priemer 8 metrov pri výške stropov 3 metre). Nastaviteľná citlivosť v 4 stupňoch.

Detekcia prítomnosti

Prítomnosť detekovaná na základe pohybu je rozšírená pomocou akustického senzora. Hraničná hodnota akustickej detekcie možno použiť pomocou Loxone Config.

Senzor jasu

Kvalitný senzor svitania veľkého rozsahu je ideálny pre implementáciu funkcií závislých na jas.

Všestranný akustický senzor

Vďaka integrovanému akustickému senzoru (pred variantom Air len s fixným zdrojom napájania) ponúka Senzor prítomnosti ešte širšiu formu použitia.

Automatický čas činnosti
Svetlá sa aktivujú na základe pohybu. Rozsvietené sa udržujú a pohybom a tiež akustikou. Ak sa pozeráte napríklad na TV a v miestnosti sa nepohybujete, svetlá zostanú na základe akustického senzora rozsvietené.

Jednoduchá reaktivácia
Pri zhasnutí svetiel v miestnosti je možné do 10 sekúnd ľahko opäť rozsvietiť – napríklad tlieskaním ..

Individuálna prahová hodnota alarmu
Ak je prekročená určitá hladina hluku (nastaviteľná v Loxone Config), je aktivovaný alarmový výstup Senzora prítomnosti. Loxone Miniserver následne spustí alarm, alebo vám odošle upozornenie.

Detekcia prítomnosti v asistovanom bývaní

Starší ľudia alebo ľudia, ktorí potrebujú starostlivosť, často často sami a detekcia prítomnosti je skvelou funkciou pre zaistenie ich bezpečnosti. V prípade, že Senzor prítomnosti po určitý čas nezaznamená účinnú v miestnosti, môže odoslať upozornenie opatrovateľa alebo blízkej osobe.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !