Warning: exec(): Unable to fork [nice ffmpeg -i '/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/images/logo/wpo_logo_small.png' -y -qscale '85' -lossless 0 -compression_level 6 '/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp' 2>&1] in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/exec-with-fallback/src/ExecWithFallback.php on line 111

Warning: file_put_contents(/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Imagick.php on line 220

Warning: file_put_contents(/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Gd.php on line 428

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 122 bytes written, possibly out of free disk space in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/includes/class-wp-optimize-htaccess.php on line 136
Domáci Welness - Hanna s.r.o.

Welness

Domáci welness

Inteligentný bazén

V Loxone inteligentnej domácnosti môžete integrovať aj svoj bazén. Dom bude automaticky čistiť vodu, dávkovať dezinfekciu, dopúšťať bazén, regulovať teplotu a ovládať kryt bazénu. Nikdy už nebude hroziť, že deti môžu do bazénu bez Vášho vedomia. Večer sa pre zvýšenie atmosféry aktivuje osvetlenie bazénu.

Kúpacia sezóna bez práce a starostí

Kto by sa netešil na sezóne kúpania. Bohužial sa s vlastným bazénom tiež zvyšujú starosti s údržbou. I na toto sme v Loxone mysleli, pretože spokojené bývanie sa bez inteligentného bazénu niekedy nedá predstaviť.

Najlepšia kvalita vody bez práce

Automatizovaný bazén vie, čo je treba urobiť. Vďaka filtrům, vratnému toku, oplachování a cirkulačným funkciam bazén vždy zostane čistý a hygienický. Vy nemusíte na nič myslet, všetko sa postará technológie.

Plne automatické vybavenie bazénu

Starostlivosť o bazén vyžaduje desať minút za deň a má málo znalostí. Ak pripojíte k bazénu AquaStar Air, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre systém Loxone, sa postará o to, aby ste si zaistili skutočne šikovný dom. Užite si inteligentné ovládanie bazénu.

peragua loxone

Všetko pod kontrolou:

Dialkové ovládanie bazénu z aplikácie

V práci sa rýchlo pozrite do aplikácie Loxone a viete, že sa môžete tešiť na večerné oslavy. Ukazovateľ hovorí, že už bola dosiahnutá komfortná teplota vody. Už si stačí len odskočiť do osviežujúcej vody.

Či už ste doma alebo na cestách, máte bazén na dosah ruky. Vždy môžete sledovať a ovládať teplotu, hladinu, filtráciu, kryt bazénu, protiprúd a ďalšie.

Ovládanie všetkého v bazéne pomocou aplikácie

Ovládanie krytu bazénu

Pri bazéne tiež prichádza nebezpečenstvo, napríklad keď sa malé deti hrajú okolo. Ukľudniť Vás môže bazénový kryt, ktorý navyše zabraňuje znečisteniu. Zatvorenie krytu je možné jednoducho kontrolovať podla magnetických dorazov. Bazén je súčasťou inteligentného zabezpečenia domácnosti.

Ovládanie krytu bazénu systémom loxone
Ovládanie pripúštania vody v bazéne

Dopúšťanie vody podľa potreby

S inteligentným bazénom nemusíte riešiť, koľko vody vám deti pri hre „bomba“ vyšpliechajú všade okolo. Doplňovanie si totiž bazén zariadi sám. Hladinu vody spozná podľa tlakového snímača. Ak sa ocitne pod nastavenou hodnotou, bazén sa automaticky dopustí. Všetko ide nastaviť i manuálne ovládať tiež cez aplikáciu či vizualizáciu v prehliadači (webové rozhranie).

Efektívne farebné svetlo

Ak sa večer zdržujete na záhrade okolo bazénu, dokáže farebné osvetlenie navodiť naozaj kúzelnú atmosféru. Automaticky sa aktivuje pri súmraku s dopredu nastavenými farbami, prípadne môžete farby meniť podľa nálady pomocou aplikácie.

Nočné automatické osvetlenie bazénu

Ďalšie možnosti využitia ovládania bazénu

Filtrovanie

Voda nasávaná čerpadlom je filtrovaná cez filtračný piesok, kde sa zachytávajú nečistoty z bazéna. Do bazéna následne putuje vyčistená voda.

Cirkulácia

Pri cirkulácii AquaStar vodu nepúšťa cez filter, ale pumpuje ju priamo do bazéna - napr. Pre rýchle premiešanie.

Ovládanie teploty

Ak máte v bazéne regulácii teploty, môžete ľahko teplotu sledovať a pre určité časy nastavovať iné teploty. To všetko jednoducho pomocou vizualizácie.

Spätný preplach

V tejto polohe prúdi voda opačným smerom. Voda tlačí zospodu na piesok, kde sa vytvára vír a uvoľňujú sa nečistoty, ktoré sa následne odplavujú do kanalizácie.

Čistiaci výplach

Aktivuje sa po spustení spätného preplachu, aby sa zabránilo vniknutiu nečistôt späť do bazéna. Pritom sa znova piesok usadzuje a malé množstvo vody je vypustené do kanalizácie.

Vyprázdňovanie

Vyprázdňovanie slúži na to, aby ste po sezóne mohli ľahko nechať bazén vypustiť.

Dokonalé domáce saunovanie

Sauna môže byť ideálnym liekom na všadeprítomný stres a balzamom pre dušu i telo. Až múdra sauna nám ale umožní dopriať si maximálny zážitok z domáceho saunovania. Poďme sa pozrieť, aké možnosti nám inteligentné ovládanie sauny, respektíve jej integrácia do chytré domácnosti, ponúka.

Ďalšie možnosti využitia ovládania domácej sauny

Prístup kedykoľvek

Po pracovnom dni ste veľmi unavení a ešte odpisujú na poslednú maily. Stačí vzdialene aktivovať saunu a maily Vám pôjdu hneď lepšie od ruky. Môžete sa tešiť: fínska sauna je vyhriata, už keď parkujete.

Prístup odkiaľkoľvek

Predstavte si situáciu: Ste v obývačke. Máte chuť na saunu, ale nechcete sa dvíhať a už vôbec nie stále kontrolovať, či je vonkajšia sauna už vykúrená. Použite tablet, aktivujte svoj obľúbený saunovací program a čakajte, než Vám príde správa: „Sauna je pripravená“.

Bezpečnosť vďaka inteligentnému dohľadu

S Loxone nezískavate len pohodlie a možnosť ovládania odkiaľkoľvek. Získavate ďalší dôležitý aspekt a rozmer - bezpečnosť:

Teplota, vlhkosť, detekcia dymu, otvorenie dverí, stav kachlí a ďalšie údaje môžete monitorovať. Akonáhle sa hodnoty vymykajú normálny / očakávanému stavu, je možné odoslať upozornenie prostredníctvom notifikácia, e-mailu alebo zavolanie (so službou Caller Service) a sauna sa sama vypne. To môže urobiť aj pri dlhšej neprítomnosti alebo stlačením odchodového tlačidla.

Znamenitý je tiež pocit istoty, že deti saunu nemôžu zapnúť. Vďaka absencii riadiacej jednotky priamo pri sauny je to ľahké. Každý užívateľ aplikácia môže mať prístup len k určitým funkciám. Deťom jednoducho ovládanie sauny v aplikácii neumožníte.

Kombinácia sauny, osvetlenia a vykurovania v celej miestnosti.

Akonáhle sa idete saunovať, inteligentný dom tomu prispôsobí celú miestnosť, kde sa sauna nachádza


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/nfsmnt/hosting...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34