Warning: exec(): Unable to fork [nice ffmpeg -i '/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/images/logo/wpo_logo_small.png' -y -qscale '85' -lossless 0 -compression_level 6 '/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp' 2>&1] in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/exec-with-fallback/src/ExecWithFallback.php on line 111

Warning: file_put_contents(/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Imagick.php on line 220

Warning: file_put_contents(/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Gd.php on line 428

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 122 bytes written, possibly out of free disk space in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/includes/class-wp-optimize-htaccess.php on line 136
Cenník - Hanna s.r.o.

Cenník

Cena inteligentnej elektro-inštalácie

Predstavujte si Loxone ako dirigenta orchestra. Alebo ako mozog centrálneho nervového systému. Toho, ktorý prepojí všetky jednotky tak, aby vznikla tá najkrajšia symfónia. Reč nie je o chytrých hračkách pre domácnosť, ale o domove, ktorý sám vie čo treba a urobí to za Vás.

Koľko to všetko stojí ?

Pre predstavu sme na príklade rodinného domu o rozlohe 120 m² pripravili tri obvyklé Loxone kalkulácie.

Rodinný dom pozostáva z chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, kúpeľne, spálne, dvoch detských izieb a garáži. 

Pripravené varianty môžete ľahko porovnať s nákladmi na jednotlivé ovládanie.

Varianta Clever

33 funkcií
Inteligentná elektroinštalácia pre každého
2 929
57
 • Osvetlenie
 • Zabezpečenie
 • Kúrenie
 • Centrálne funkcie
 • Ostatné

Varianta Premium

52 funkcií
Pre silnejší zážitok z bývania
4 974
15
Obsahuje funkcie varianty Clever a naviac dalšie funkcie
 • Osvetlenie
 • Zabezpečenie
 • Kúrenie
 • Tienenie
 • Centrálne funkcie
 • Ostatné + viac funkcií

Varianta Exclusive

74 funkcií
Vrchol samostatnosti, pohodlia a štýlu
13 532
65
Obsahuje funkcie varianty Clever a Premium a naviac dalšie funkcie
 • Osvetlenie
 • Zabezpečenie
 • Kúrenie
 • Tienenie
 • Multimédiá
 • Prístup
 • Centrálne funkcie
 • Ostatné + viac funkcií

Varianta
Clever

Je váš rozpočet trochu napätý, ale od svojho bývania  vyžadujete samostatnosť a páčilo by sa vám, keby ste si mohli dopriať skutočné prepojenie vašich zariadení? Potom je pre vás ideálna základná varianta najpoužívanejších funkcií. Skvelé je, že ju môžete kedykoľvek vylepšiť o vybranej funkcie z iných variant.

Funkcie varianty Clever

Obsahuje 33 funkcií

Osvetlenie

Ak je v miestnosti zaznamenaný pohyb a nie je v nej dostatok prirodzeného svetla, automaticky sa rozsvieti.

Vďaka systematickému rozsvieteniu svetiel i v čase vašej neprítomnosti sa môže váš dom správať tak, ako by ste
tam boli, aj keď ste práve na dovolenke. Táto funkcia významne prispieva k zabezpečenie domu.

Akonáhle bude dom prepnutý do nočného režimu, pri zazvonení budú namiesto zvukového signálu blikať svetlá. Návšteva tak o sebe môže dať vedieť a zvonček neprebudí vaše deti.

Systém svetla automaticky vypne pri odchode z miestnosti.

Osvetlenie v celom dome budete mať vždy pod kontrolou jednotlivo i centrálne. Vďaka mobilnej aplikácii máte
vždy prehľad o tom, v ktorej miestnosti sa svieti a ako. V prípade potreby môžete osvetlenie kedykoľvek zmeniť
alebo svetlá vypnúť.

Zabezpečenie

Ak sa cítite v nebezpečenstve, môžete kedykoľvek použiť tlačidlo Panika. Jednoduchým pridržaním tlačidla, ktoré si určíte, spustíte alarm v celom dome.

Ak opúšťate dom, dôjde s oneskorením k plnému stráženia – to znamená, že pri narušení systém detekuje prípadné vypáčenie okien (ak sú okenné kontakty napojené do systému) a tiež prípadný pohyb v miestnostiach. V noci, keď ste v dome, je ochrana obmedzená len na okenné kontakty, a tak sa pokojne môžete po dome pohybovať.

Okrem jedného povinného detektora dymu pre celý dom budete mať v každom vypínači Loxone Touch ukrytý
teplotný senzor. Vďaka nemu systém môže detekovať požiar v akejkoľvek miestnosti, a vám tak zachrániť život. Vyvolá klasický scenár udalostí, kedy do poplachu zapojí celý dom, a navyše vypne rekuperáciu, aby ste sa neudusili.

Pokiaľ dôjde k akejkoľvek neštandardnej situácii v dome, budete o tom vedieť, aj keď tam nebudete. Na mobilný
telefón (pripojený k internetu) vám okamžite príde notifikácia s informáciou, čo a kde presne sa deje alebo
vám Loxone môže zavolať, aj keď nie ste on-line (platená služba Loxone Caller). Volať nemusí len vám, ale kam
budete chcieť. Môžete tak na situáciu reagovať ihneď.

Samozrejmosťou sú aj historické údaje, kedy a kde sa čo stalo, ktoré môžete neskôr využiť.

Niekedy sa musíte po odchode vrátiť pre niečo, čo ste zabudli. Oneskorené zaarmovanie domu Vám necháva čas práve pre tieto situácie.

Klasický dom je štandardne vybavený len alarmom proti vlámaniu a ten v prípade narušenia húka. S Loxone
sa pri alarmu zapojí celý dom. Od blikanie osvetlenia, cez vytiahnutie tieniacej techniky, zapnutie audiosystému a spustenie sirény, až po privolanie pomoci hlasovým hovorom (hlasový hovor vyžaduje platenú on-line službu Loxone Caller).

Ostatné

Každý vypínač Loxone Touch má v sebe meranie teploty a vlhkosti. Tieto veličiny môžete zaznamenávať do štatistík a kedykoľvek do nich nahliadnuť. Tiež môžete vytvárať chytré funkcie, ktoré vás napríklad upozornia pri poklese vlhkosti v zime.

Ovládanie rekuperácie cez aplikáciu a aj pomocou pripraveného programu kalendára je v základnej konfigurácii samozrejmosťou. Pre ovládanie sa počíta s ovládacím napätím 0-10 V, ktorým je vybavená väčšina bežných rekuperačných jednotiek.

Licencie a všetky ďalšie aktualizácie sú súčasťou – Task Recorder zadarmo. Svoj šikovný dom od Loxone môžete ovládať cez Android, iPhone, iPad, Mac, Windows, Linux či cez bežný internetový prehliadač.

Systém vás môže upozorniť na dôležité či dokonca kritické stavy a udalosti.

Ovládanie chytrého domu nebolo nikdy jednoduchšie a je v každej miestnosti rovnaké. Miesto radu tlačidiel v každej miestnosti stačí jediné: Loxone Touch.

Robíte nejaké úkony v dome stále dokola? Automatizujte je! V Loxone App máte k dispozícii veľmi silný nástroj, v ktorom môžete vytvoriť svoje vlastné pravidlá i bez inštalačného partnera.

V aplikácii môžete ovládať akúkoľvek funkciu, ale čo keď ju chcete vykonať s určitým oneskorením? Od toho je tu Task Recorder. Nahrajte príkazy a určte dátum a čas vykonania. Loxone je prevedie za vás.

Kúrenie

Nastavenie požadovanej teploty v každej miestnosti zvlášť v časy, ktoré sú určené. Loxone sám pre
každú miestnosť vykoná výpočet na základe údajov, ktoré zadáte do aplikácie. Bez drahých, zložitých a nevzhľadných termostatov na stene.

Systém Loxone sa neustále učí a prispôsobuje sa vašim zvykom. Vďaka tomu dokáže pri regulácii teploty reagovať aj na mnoho okolitých vplyvov a aspektov, ako je napríklad spôsob vykurovania, využívanie miestností alebo vnútorná teplota.

Ak sa vám znenazdania pretiahne návšteva, nebudete sedieť v zime. Loxone Smart Home o tom bude na
základe pohybu vedieť a predĺži temperovanie, teda kúrenie či chladenie, v závislosti na vašom nastavení. Vy nemusíte nič riešiť.

Kúriť pánovi bohu do okien sa nevypláca a váš šikovný dom to vie. Akonáhle dôjde k otvoreniu okna v miestnosti, automaticky prestane kúriť. (Vyžaduje integráciu okenných kontaktov.)

Skvelý pomocník, ak na dlhšiu dobu (3 dni a dlhšie) opúšťate nehnuteľnosť. Nemusíte obiehať všetky miestnosti a nastavovať termostaty (prípadne kotol). Loxone to zariadi za vás a dá pozor, aby nedošlo k zamrznutiu objektu.

Máte radi štatistiky? S Loxone žiadny problém. Budete mať k dispozícii historické teploty, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vracať a objavovať potenciál úspor.

Loxone sa dokáže prispôsobiť aj zmene vášho týždenného rozvrhu. Počíta napríklad so sviatkami, počas ktorých trávite doma viac času, a nenechá vás mrznúť.

V období, kedy sa nekúri, sa ventily kúrenie nehýbu a je tu riziko, že dôjde k ich zlepeniu. Výrobcovia zvyčajne predpisujú pravidelné intervaly pohybu, ktoré tomu zabraňujú. Loxone na to myslí za vás a tento interval dodržiava tak, aby vás pri začiatku vykurovacej sezóny nič neprekvapilo.

V prípade ťažkostí vás Loxone informuje, napríklad ak objaví problém s tlakom v sústave, alebo pokiaľ nemá sústava dostatočný vykurovací výkon.

Režimy, kalendáre, správa, monitoring. To všetko po miestnostiach, ale aj centrálne pre celý dom.
S Loxone App budete mať kúrenie vždy jednoducho a prehľadne pod kontrolou.

Centrálne funkcie

Loxone vás na otvorené okno či dvere vždy včas upozorní vďaka notifikáciám skrz aplikácii (vyžaduje integráciu okenných kontaktov).

Pred spaním pravidelne opakujete rituál činností, ako je zhasínanie, zapnutie alarmu alebo stlmenie kúrenie. O to všetko sa postará Loxone za vás.

Podobné činnosti, ktoré musíte urobiť predtým, než idete spať, vás čakajú aj pred odchodom z domu. Loxone bude váš pomocník pre každodenný pokojný odchod z domu.

Dovolenka, príprava na spánok, párty, …, vždy rovnaký scenár, vždy rutinné úkony. Ušetrite si čas a užívajte si.

Varianta
Premium

Vybavili ste váš nový domov prvotriednym zariadením a chcete si ho náležite užiť? Nechajte sa okúzliť rozšírenými funkciami varianty Premium. Váš dom konečne dospeje a postará sa o seba sám. Naplno tak môžete čerpať slobodu, ktorú vám nový automatizovaný systém poskytne, a spoľahnúť sa na jeho služby.

Funkcie varianty Premium

Obsahuje 33 funkcií varianty Clever a ešte naviac tieto ďalšie funkcie

Osvetlenie

Nie vždy je plná intenzita svetla to, čo chcete. Ráno, pred spaním alebo pri relaxácii oceníte tlmené osvetlenie, pre prácu zase plný jas. S Loxone je vďaka svetelným náladám ovládanie stmievaných svetiel rýchle a pohodlné, prípadne aj úplne automatické.

Ak je domácnosť prepnutá do nočného režimu, vybrané svetlá sa pri pohybe v miestnosti rozsvietia
so zníženou intenzitou (prípadne aj inou farbou). Zaistí teda pohodlný priechod alebo prevádzku v miestnosti, ale pritom vás neoslní.

Pripravené ovládanie až pre 6 okruhov jednofarebných LED pásikov

Loxone koncové svietidlá na chodbe a v kúpeľni

Tienenie

Stačí jeden dotyk na zatiahnutie či vytiahnutie žalúzií a roliet.

Vaša tieniaca technika sa ovláda sama podľa vašich potrieb i potrieb vášho domu 24 hodín denne. Púšťa maximum prirodzeného svetla, ale ak hrozí prekúreniu, začne automaticky naklápať lamely tak, aby bola udržaná požadovaná teplota aj bez vášho zásahu.

Ak máte napríklad na záhrade strom, môže o tom systém vedieť. Bude počítať s vrhaným tieňom a nebude tak zbytočne tieniť v čase, keď to nebude nutné.

Akonáhle slnko prestane svietiť na okno, môžete si zvoliť, čo sa bude diať ďalej. Buď sa tienenie vytiahne, zostane v rovnakej polohe alebo dôjde ku kompletnému zatienenia.

Podľa vašej preferencie si môžete zvoliť správanie lamiel žalúzií. Buď sa budú viac privierať pre väčší chladiaci účinok, alebo, preferujete ak svetlo, budú tieniť, ale prepúšťať maximum svetla, bez vás lúče oslnili.

Všetky okná môžete ovládať z jedného miesta v aplikácii a vidieť ich aktuálny stav, aj keď nie ste doma.

Dom vždy preferuje maximálne využitie prírodného zdroja: v lete tienenie bráni prehriatiu a šetrí za klimatizáciu, v zime naopak môže ušetriť za kúrenie.

Vaša tieniaca technika sa môže v určený čas vytiahnuť a pustiť do miestnosti denné svetlo pre príjemné vstávanie

Ak sme manuálne zasiahli do tienenia a deaktivovali tak automatiku, s odchodom z miestnosti či z domu sa znovu aktivuje a optimálne sa stará o váš dom.

Ak rýchlosť vetra prekročí rizikovú hranicu, vaše žalúzie sa vytiahnu do bezpečnej pozície, aby nedošlo
k ich zničeniu.

V prípade, že hrozí primrznutiu tieniacej techniky v dôsledku vonkajších podmienok, zablokuje sa, aby nedošlo ku
zničenie pohonu.

Ďalšie funkcie

Ranné prebudenie je teraz ďaleko príjemnejšie. Svetlá sa v izbe rozsvecujú postupne a k tomu sa zdvíhajú žalúzie. Budíte sa tak ďaleko prirodzenejšie. Ak je domácnosť vybavená Music Serverom, pridá sa aj vzrastajúcou hudba.

V prípade blížiaceho sa dažďa o tom systém aj vy budete vedieť. Pokiaľ máte motorická okná, môžu sa samé zatvoriť.

V aplikácii vidíte predpoveď počasia vypočítanú presne pre vašu polohu. Tieto informácie môže dom využiť napríklad pre automatizáciu zavlažovania aj iné funkcie v dome. (Vyžaduje platenú službu Weather Service alebo Meteostanicu Loxone.)

Varianta
Exclusive

Chcete absolútne prepojenie technológií vo vašom dome či byte, pretože vysoké investície do moderných zariadení si žiadajú výnimočnú úroveň samostatnosti a dokonalosti. Prísun inovatívne automatizácie v podobe multiroom audio systému, video intercomu, prístupového systému či farebných svetiel sú len príkladom toho, čo vám dopraje variant Exclusive.

Funkcie varianty Exclusive

Obsahuje 52 funkcií variant Clever a Premium a ešte naviac tieto ďalšie funkcie

Osvetlenie

Farby majú nielen estetickú funkciu. Ovplyvňujú aj našu pohodu a produktivitu. K zmene nálady v miestnosti
skvele poslúži farebné osvetlenie. Môžete skombinovať rôzne zdroje. Ovládanie pritom bude stále rovnako jednoduché: Stlačením prepínate pripravené scény, aby ste nemuseli zakaždým zložito nastavovať každé svetlo zvlášť. To zvládne aj vaša babička alebo deti. Koniec zástupom vypínačov, ktoré nikto nevie ovládať.

V noci stačí zložiť nohu z postele a aktivuje sa tlmené nočné svetlo, ktoré postačí na orientáciu, neoslní vás a vašu drahú polovičku nezobudí. Samo sa tiež zhasne.

Závesná svetla Loxone nad kuchynským stolom (2 kusy)

Vonkajšie spínané osvetlenie

Prístup

Kedykoľvek niekto zazvoní pri vašich dverí, vy o tom viete. V aplikácii ho môžete vidieť, hovoriť s ním a prípadne mu aj otvoriť.

Ľahko otvorte a zatvorte garážové vráta kdekoľvek a kedykoľvek zo svojho mobilného telefónu, pomocou rádiového ovládača Remote Air alebo aj tlačidiel. S otvorením garáže pri príchode môžete aj vypnúť alarm.

Naše kódová klávesnica vám umožní prístup do domu pomocou číselného kódu či NFC prívesku. pre každý
môžete nastaviť obmedzenú platnosť. Ľahko treba vytvoríte dočasný kód pre susedov, ktorí vám budú zalievať kvetiny v čase dovolenky.

Multimédia

Vo vašich izbách si môžete pustiť súčasne rôznu alebo tú istú hudbu. Stačí vám k tomu jeden univerzálny systém.

Keď vojdete do miestnosti, sama sa spustí ideálne náladová hudba. Ráno v kuchyni to môže byť niečo
energického, v obývačke odpočinkového, v kúpeľni treba spev vtákov. V noci ale šikovný dom vie, že nemá nikoho budiť.

Extrémne rýchle a jednoduché ovládanie hudby, ktoré je vždy po ruke: zmeniť hlasitosť, zapnúť, vypnúť a zmeniť zdroj.

V aplikácii máte všetky možnosti multiroom audia kdekoľvek vo svojich rukách. Vytvárajte playlisty, prepájajte zóny a oveľa viac.

S Loxone Music Serverom môžete prehrávať internetové rádiá (služba TuneIn), hudbu zo streamovacie služby Spotify, z Apple zariadení pomocou AirPlay alebo lokálneho úložiska s kapacitou 1 024 GB.

Kedykoľvek bude niečo vyžadovať vašu pozornosť, váš dom vám to môže povedať z reproduktorov vďaka funkcii prevod textu na reč. Napríklad vám pri odchode z domu oznámi, že ste nechali otvorené okná.

Loxone spozná, že ste zapli televíziu. Ak chcete, môže v tom okamihu sám vypnúť hudbu v danom izbe.

Automaticky či cez aplikáciu môžete ovládať najrôznejšie mediálne zariadenia. Napríklad vypnúť TV pri odchode
z domu alebo keď sa ide spať.

Vaše audio poslúži aj ako zvonček a prehrá z reproduktorov ľubovoľnú melódiu v izbách, ktoré si určíte. V čase spánku môže zvonenie vystriedať blikanie svetiel.

V prípade poplachu (vlámania, požiar, únik vody) využije šikovný dom audio k nepřeslechnutelnému upozornenia.

Pri odchode z domu a počas noci sa audiosystém prepne do úsporného módu, aby zbytočne neplytval  energiami.

Ostatné

Okrem obvyklej push notifikácia v aplikácii či formou e-mailu vám dom môže všetky oznámenia oznámiť hlasovým hovorom na telefón. Zavolá vám i do zahraničia, pričom nemusíte byť pripojení k mobilným dátam, a to bez obmedzenia či ďalších poplatkov.

Oproti bežným detektorom dymu je ten od Loxone plne integrovaný. Takže v prípade poplachu sa o všetkom dozviete, aj
keď nie ste doma, vytiahnu sa žalúzie, spustí sa siréna v celom dome a treba sa aj vypne rekuperácie, aby nešírila dym po dome.

Elegantný budík, doplnkové svetlo, ovládací prvok, hodiny a ukazovateľ vonkajšej teploty na nočnom stolíku v spálni – to je Loxone Touch Nightlight.

Prémiové sklenené dotykové tlačidlo je radosť nielen vidieť, ale aj používať. Jeho povrch je príjemný na dotyk a nezostávajú na ňom nečistoty. Ako bonus môžete využiť jemné podsvietenie.

Personalizovaný návrh a cenová ponuka zdarma

stačí ak nám pošlete Váš pôdorys domu na hrabovsky@hanna.sk, prípadne pomocou formulára


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/nfsmnt/hosting...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34