Warning: exec(): Unable to fork [nice ffmpeg -i '/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/images/logo/wpo_logo_small.png' -y -qscale '85' -lossless 0 -compression_level 6 '/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp' 2>&1] in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/exec-with-fallback/src/ExecWithFallback.php on line 111

Warning: file_put_contents(/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Imagick.php on line 220

Warning: file_put_contents(/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Gd.php on line 428

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 122 bytes written, possibly out of free disk space in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/includes/class-wp-optimize-htaccess.php on line 136
Inteligentné osvetlenie - Hanna s.r.o.

Osvetlenie

Inteligentné osvetlenie

Svetlá dnes nemusíte len vypínať a zapínať. Môžete meniť intenzitu, farby a rôzne zdroje podľa nálady a využiť tak schopnosti osvetlenia naplno. S Loxone Smart Home je to rýchle a jednoduché. Väčšinu práce za vás urobí inteligentné osvetlenie samo.

Využite rôzne zdroje

Inteligentná domácnosť zvládne ovládať všetky bežne dostupné typy svetiel od klasickej žiarovky cez farebné LED pásiky až po žiarivky. Môžete automaticky stmievať, meniť farby a pokojne aj blikať. Existujúce zdroje možno ľahko integrovať bez sekania do stien.

Vaše svetlo vie, čo má robiť

Svetlá majú až zázračnú schopnosť premeniť akúkoľvek miestnosť a tiež vašu náladu. Správna voľba svetiel navodí relaxáciu, sústredenia či trebárs energiu pre správnu párty. Podobne, ako by dnes málokto chcel čiernobielou televízii, sa už neuspokojíme s jedným svetlom, ktoré buď zapneme alebo vypneme, ale ovládať rad tlačidiel každý deň nie je práve pohodlné. Čo s tým?

Hanna-smart-home-loxone-touch_pure_white

Celá miestnosť jedným stlačením

Bez ohľadu na počet a typ svetiel vám bude stačiť jediné tlačidlo. Stlačením aktivujete takzvanú „náladu“, čím zvolíte požadovanú atmosféru. Nemusíte tak zakaždým tápať, ktoré z tlačidiel stlačiť a pre rôzne svetlá nastavovať tlmenie či farbu. Radšej ani nechcite vedieť, koľko času a nervov takto možno stratiť za rok.

Žltá
Zaručuje príjemnú atmosféru, podporuje koncentráciu a komunikáciu.
Oranžová
Oranžová vytvára teplo a pohodu, zdvihne náladu a sprevádza sociálne spolužitie.
Zelená
Zelená vyžaruje kľud, prirodzenosť a zvyšuje celkovú pohodu.
Fialová
Fialová má meditačné účinky a podporuje kreativitu.
Modrá
Modrá je ukľudňujúca a opticky zväčšuje miestnosť.
Predošlé
Ďalšie

Prisadené svetlo

Moderné svetelné zdroje pre stropy a múry

Závesné svetlo

Nadčasový a elegantný design

Stropné svetlo

Nenápadný a všestranný pomocník na strope

Zápustné svetlo

Vstavaná konštrukcia pre stropy, steny či nábytok.

Spestrite si domov farbami

Svetlá majú až zázračnú schopnosť premeniť akúkoľvek miestnosť a tiež vašu náladu. Správna voľba svetiel navodí relaxáciu, sústredenia či trebárs energiu pre správnu párty. Podobne, ako by dnes málokto chcel čiernobielou televízii, sa už neuspokojíme s jedným svetlom, ktoré buď zapneme alebo vypneme, ale ovládať rad tlačidiel každý deň nie je práve pohodlné. Čo s tým?

Nekonečné možnosti v aplikácii

Ovládať svetlá mobilom nebude nikdy tak pohodlné a intuitívne ako tlačidlom. Aplikácia má ale iné výhody. Občas môžete chcieť niečo špeciálne. Alebo zmeniť nastavenie scény, či napríklad rozsvietiť dom, keď ste na záhrade. Vtedy príde rad na Loxone Smart Home App.

Opúšťam miestnosť / dom

Dvoj-klik zhasne svetla (vypne tv pod.) A prepne miestnosť na autopilota. Trojstisk môže fungovať pre celý dom pri odchode.

Svieti, len, keď je potrebné

Váš dom vie, koľko svetla je v miestnosti. Rozsvieti teda len vtedy, keď je to potrebné. Žiaduce hladinu osvetlenia si stanovíte sami.

Tlmené svetlo

Získajte príjemnú atmosféru a ušetrite energiu. Tlmené svetlo sa hodí aj napr. Pri nočnej ceste na WC: neoslní a nepretrhne spánok.

Budenie svetlom

Nechajte sa budiť pomaly narastajúcou intenzitou svetla. Príjemný štart do nového dňa, z ktorého vás nebudú bolieť oči.

Postupné rozsvietenie / zhasnutie

Funkcia Fade In / Fade Out sa postará o pozvoľné rozsvecovanie a zhasínanie svetiel. To je príjemné pre oči a predlžuje životnosť svetelného zdroja.

Miešanie svetelných nálad

Primiešajte svetelnú náladu do inej. Stačí podržať dlhšie tlačidlo.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/nfsmnt/hosting...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34