Warning: exec(): Unable to fork [nice ffmpeg -i '/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/images/logo/wpo_logo_small.png' -y -qscale '85' -lossless 0 -compression_level 6 '/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp' 2>&1] in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/exec-with-fallback/src/ExecWithFallback.php on line 111

Warning: file_put_contents(/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Imagick.php on line 220

Warning: file_put_contents(/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Gd.php on line 428

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 122 bytes written, possibly out of free disk space in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/includes/class-wp-optimize-htaccess.php on line 136
Zabezpečenie domu - Hanna s.r.o.

Zabezpečenie

Inteligentné zabezpečenie domu

Dohliada na bezpečie všetkých obyvateľov a aj svoje vlastné. Inteligentná domácnosť zaznamená akékoľvek nebezpečenstvo a vďaka prepojeniu všetkých zariadení môže okamžite reagovať: spustiť poplach, zavolať Vám, vypnúť vodu či spotrebiče.

Bezpečie domova má mnoho podôb: zďaleka nejde len o šikovný alarm

Pokiaľ hovoríme o zabezpečené domácnosti, nejde zďaleka len o alarm. Konvenčné alarmy sa navyše často ukazujú nie moc prínosné. Aby bol dom skutočne bezpečný, musí vedieť svojich obyvateľov ochrániť napr. aj pred haváriami či trebárs požiarom.

Simulácia prítomnosti

Ako neviditeľný štít chráni váš domov pred nechcenými hosťami. Detekuje spoľahlivo, reaguje s nápadným blikajúcim svetlom, hlasitým zvukom v každej miestnosti a dá vám okamžite vedieť notifikácií či telefónom.

Inteligentný dom dokáže vierohodne predstierať Vašu prítomnosť napríklad v čase, keď ste na dovolenke. Osvetlenie, tieniaca technika a pokojne aj hudba budú aktívne tak, ako by ste boli doma. Tým odradíte prípadné nepozvaných hostí.

Detektor dymu loxone

Ochrana proti požiaru, vytopeniu a ďalším rizikám

Loxone Smart Home sa postará o Váš pokoj v rade ohľadov. Spozná prítomnosť vody tam, kde nemá byť, požiar, dym, oxid uhoľnatý, atď. Na všetko ihneď reaguje (vypnutie vody, plynu, spotrebičov, spustí poplach, vytiahne žalúzie pri vetre…) a o všetkom Vám dá vedieť.

Na koľko vecí nesmiete zabudnúť, keď odchádzate z domu? Sú zatvorené okná, zhasnuté svetlá, vypnutá televízia, platničky v kuchyni, kúrenie nastavené na úsporný režim? To a oveľa viac za Vás skontroluje vaše domácnosť.

Je možnosť nastavenia tlačítka ktoré vyvolá automaticky poplach

tiesňové tlačidlo

Ak je to žiaduce, možno definovať tlačidlo, ktoré vyvolá poplach stlačením: blikajúce svetlá, vytiahnutie tieniacej techniky, akustický alarm. Súčasne môže dom zavolať pomoc telefónom.

ikona ochrany proti detom

Detská poistka

Nebezpečné funkcie ako ovládanie sauny či krytu bazénu budú prístupné iba vám. Môžete tiež deaktivovať sporák, zásuvky a tlačidlá. Zvlášť obľúbené u rodičov je časované vypnutie televízie.

Ochrana budovy: Dom dáva pozor sám na seba

Život rád prináša nečakané prekvapenia, keď je najmenej čakáme. Vy s nimi počítať nemôžete, šikovný dom áno. Zavrie okná pri búrke, predíde zamrznutiu trubiek či poškodenie tienenia silným vetrom a mnoho ďalšieho.

Istota súkromia: Môj dom, moje dáta

Všetky Vaše osobné dáta sú starostlivo strážená priamo vo Vašom Miniserveri a sú chránené niekoľkými stupňami zabezpečenia. Nič sa neodosiela na vzdialený server (do cloudu) ako v prípade iných systémov. Loxone s vašimi dátami nijako nenakladá a obhajuje súkromia užívateľov na 100%.

Okamžite viete o:

Úniku vody

Únik vody môže mať veľa príčin: prasknutie rúrky, upchatý odtok, nepozornosť pri napúšťaní vane. Aby ste sa vyhli vážnym škodám, aplikácia vás okamžite informuje.

Požiari

Včasné odhalenie ohňa môže zachrániť majetok i ľudské životy. Loxone Smart Home ponúka spoľahlivú detekciu kombinácií existujúcich snímačov teploty a detektorov dymu.

Plnohodnotný alarm bez ďalších zariadení

Nepotrebujete si dokupovať a inštalovať dodatočný nákladný zabezpečovací systém. Komponenty inteligentnej domácnosti ako senzor pohybu, okenné a dverové kontakty, teplotné čidlá, tienenie, audiosystém či osvetlenie sú v kombinácii dokonca oveľa výkonnejšie. Nielen, že monitorujú všetky nebezpečia, ale môžu samostatne reagovať.

ikony komponentov slúžiacich na zabezpečenie

Nič dôležité vám neunikne ...

Inteligentný dom Vám môže zavolať na mobil

Caller Service

Váš dom Vám môže zavolať a prečítať správu o tom, čo sa doma deje. Kamkoľvek na svete, aj keď nebudete pripojení k internetu.

Ikona aplikácie loxone app

Smart home aplikácie

Pomocou aplikácie môžete kedykoľvek zobraziť stav svojho poplachového systému a aktivovať alebo deaktivovať ho. V prípade poplachu budete okamžite informovaní.

ikona smartphone

Jednoduché ovládanie

Alarm môžete aktivovať odchodovým tlačidlom, diaľkovým ovládačom, z aplikácie alebo aj automaticky podľa časového plánu.

ikona upozornenie

Bez planých poplachov

Pokiaľ dôjde len k zopnutiu okenného kontaktu ale nie zaznamenaní pohybu v miestnosti, spustíte sa len prvý stupeň alarmu.

ikona zóny

Zóny alarmu

Nastavte si rôzne zóny pre stráženia. Garáž a prízemie bude dom strážiť, aj keď spíte. Zvyšok domu potom len vtedy, keď tam nikto nebude.

ikona sledovací systém

Prehľad o všetkom kedykoľvek

Čo sa deje doma, alebo kto zazvonil pri dverách? Všetko nájdete v aplikácii, aj keď budete tisíce kilometrov od domova. A môžete hneď reagovať.

ikona garaz

Stav otvorenia

Váš domov vás informuje hlasovou správou alebo notifikácií na telefóne, ak budú garážové brány alebo okna po tme stále otvorené.

ikona alarmu

Oneskorenie

Alarm sa aktivuje po Vami zvolenom meškaní. Tým zamedzíte falošným poplachom, ktoré by ste spustili omylom samé.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/nfsmnt/hosting...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34