Rekuperácia

Inteligentná ventilácia a rekuperácia

Nie je síce vidieť, ale stále nás obklopuje a potrebujeme ho k životu. Aj pre našu domácnosť hrá dôležitú úlohu. Nemusíte sa starať o škody spôsobené plesňami, o rôzne prípravky proti nim, ani sa strachovať o svoje zdravie. Inteligentná regulácia ventilácie v systéme Loxone Smart Home vám umožní relaxovať a užívať si najlepšiu kvalitu vzduchu po celý deň.

Hovoríme tu o jednom zo štyroch elementov: o vzduchu.

Automatizácia vzduchotechniky

O 50 000 úkonov a rozhodnutí menej, viac času pre seba

Loxone Smart Home na seba preberá všetky denné úlohy, aby vám ušetril čas, ktorý s nimi trávite. Navyše nad nimi musíte premýšľať. Vďaka automatickému ovládaniu odvetrávanie v závislosti napríklad na prítomnosti a vlhkosti vzduchu nemusíte mať starosti o kvalitu ovzdušia. Vo svojej domácnosti sa môžete spoľahnúť na to, že je všetko v poriadku.

Vetranie pod kontrolou kedykoľvek vďaka aplikácii

Aj keď sa vaša domácnosť úplne sama stará o optimálne vetranie, môžete ju kedykoľvek ručne ovládať cez aplikáciu. Vyberte si individuálnu silu vetrania, nastavte si svoj osobný časovač alebo vetranie úplne deaktivujte.

Zdravie a pohoda: kvalita vzduchu rozhoduje

Jeden dospelý človek spotrebuje denne okolo 10 000 litrov vzduchu. Čerstvý vzduch nám nezabezpečuje len dôležité látky na prežitie, ale má tiež veľký vplyv na naše zdravie a pohodu. Napríklad sa čerstvý vzduch stará o lepšiu koncentráciu, zabraňuje bolestiam hlavy a podporuje naše telo pri regenerácii v noci.

Najjednoduchšie ovládanie riadenie vetrania

Vďaka rozmanitým druhom rozhrania môžu byť do vášho inteligentného domova integrované rozvody vzduchu, ventilátory, rekuperačné jednotky či čističe vzduchu od najrôznejších dodávateľov.