Warning: exec(): Unable to fork [nice ffmpeg -i '/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/images/logo/wpo_logo_small.png' -y -qscale '85' -lossless 0 -compression_level 6 '/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp' 2>&1] in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/exec-with-fallback/src/ExecWithFallback.php on line 111

Warning: file_put_contents(/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Imagick.php on line 220

Warning: file_put_contents(/data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Gd.php on line 428

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 122 bytes written, possibly out of free disk space in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wp-optimize/includes/class-wp-optimize-htaccess.php on line 136
Zabezpečovacie systémy - Hanna s.r.o.

Ďalšie systémy

ĎALŠIE SYSTÉMY

Elektrická požiarna signalizácia - EPS

Ochrana osôb a majetku

Aplikácia Elektrickej požiarnej signalizácie je spôsob ochrany osôb a majetku pomocou snímačov požiaru systematicky rozmiestnených v objekte.

Vysoké škody spôsobené požiarom

A to nehovoríme o škode na ľudských životoch, ktorá je nevyčísliteľná.

Pracoviská s grafickou nadstavbou

Pre veľké a rozsiahle systémy realizujeme pracoviská s grafickou nadstavbou, ktorá slúži k ľahšej orientácii v areáli alebo rozsiahlom objekte formou zobrazenia ikon v pôdoryse.

Detektor dymu loxone

Elektronické zabezpečovacie a poplachové systémy - EZS

Cítite potrebu spraviť niečo pre zabezpečenie svojich blízkych ?

Základný ochranný prostriedok

Jedným zo základných prostriedkov ochrany osôb a ich majetku je inštalácia elektronických zabezpečovacích systémov.

Ochráni životy a majetok osôb

Dobre navrhnutý bezpečnostný systém, doplnený mechanickým zabezpečením a primeranými režimovými opatreniami, spoľahlivo ochráni životy a majetok osôb v prípade pokusu o vlámanie, prepad alebo iný spôsob agresie

Základným prvkom je centrála

Predáva spracovanú informáciu v požadovanom tvare povereným osobám vykonávajúcim zásahovú činnosť. Je potrebné si uvedomiť, že ani najdokonalešie pracujúci systém, bez zabezpečenia primeraného spracovania, vyhodnotenia a reakcie na poplachové informácie je v globále nefunkčná investícia.

Vhodný výber prvkov

Vhodný výber snímacích prvkov, ich správna inštalácia a premyslené umiestnenie závisia vždy od charakteru stráženého objektu, jeho dispozičného riešenia a taktiež stavebných materiálov, ktoré stavba obsahuje.

Kamerové systémy

Najdynamickejšia rozvíjajúca sa technológia v oblasti zabezpečenia a monitorovania

Návrh spôsobu technického riešenia

Skôr ako sa rozhodnete pre kúpu a inštaláciu kamerového systému je vhodné poradiť a navrhnúť spôsob technického riešenia takéhoto systému a predviesť prakticky výsledky, ktoré je možné od predmetného systému očakávať

Prístup z akéhokoľvek miesta

Pre požiadavku diaľkového monitorovania a prístupu ku kamerám z akéhokoľvek miesta na zemeguli prostredníctvom zabezpečeného širokopásmového prenosu cez IP protokol.

Overené kamery

Všetky kamery, ktoré používame sme sami testovali a porovnávali, a až na základe posúdenia ich parametrov boli zaradené do portfólia pre nasadenie nami inštalovaných systémoch.

Klimatizácie

Individuálne ovládanie

Každú jednotku môžete ovládať samostatne, aby ste získali požadovanú teplotu v tých miestnostiach, v ktorých to potrebujete.

Flexibilná montáž

Kompaktné klimatizačné jednotky Daikin sa jednoducho inštalujú aj v domoch s obmedzeným priestorom.

Úspory energie a nákladov

Pokročilé technológie invertorov a tepelných čerpadiel ponúkajú najvyššie účinnosti a úspory energie pri nižších nákladoch.

Rozsiahly produktový sortiment

Náš široký sortiment produktov znamená, že si môžete vybrať štýl a výkon, ktoré najviac vyhovujú vášmu domu.

Invertorová technológia

Invertorová technológia v klimatizačných jednotkách sa používa na nepretržitú reguláciu vnútornej teploty. Pri porovnaní s tradičným systémom poskytuje optimálny komfort a znižuje náklady na energiu o 30%.

Výkon tepelného čerpadla

Technológia Daikin reguluje vlhkosť pri každej teplote bez potreby ďalšieho zásobníka na vodu, aby poskytla ten najlepší komfort.

Zvlhčovanie / odvlhčovanie

Vo vnútri si vždy užijete dokonalú klímu, pretože Daikin má sortiment tepelných čerpadiel pre mimoriadne horúce aj chladné vonkajšie teploty.

Tichá prevádzka

Naše vnútorné jednotky sú úplne tiché a ponúkajú dokonalý komfort.

Zažite skutočne inteligentný dom na vlastnej koži !

Srdečne Vás pozývame do novootvoreného showroomu v Komárne, kde máte možnosť si vyskúšať skutočne inteligentný dom na vlastnej koži! Prevedieme Vás cez bežnú dennú rutinu a predvedieme výhody bývania s autopilotom. Zistíte, že aj váš domov môže byť pohodlný, ľahko ovládateľný, bezpečný a ešte vďaka tomu ušetríte.

Najväčší showroom na Slovensku !

Foto album

Pozrite si fotky zo vzorovej inteligentnej domácnosti

Navštívte nás

M. R. Štefánika 5, Komárno

Zavolajte nám

+421 905 307 852

Kontaktujte nás

hanna@hanna.sk


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/nfsmnt/hosting...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /data/7/5/75a0af8a-ea75-4c05-bbbc-ba2790f3c6ff/hanna.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34