Závesné svetlo RGBW PWM biele

249.97    bez DPH (299.96  s DPH)

Závesné svetlo RGBW od Loxone kombinuje štýlový dizajn a jedinečné svetelné vlastnosti. Prevratná konštrukcia kombinuje svetelné zdroje rôznych charakteristík.

  • Nadčasový a elegantný dizajn
  • Unikátna konštrukcia – flexibilné využitie
  • Precízne kvalita Made in Germany
  • Jemné stmievanie: 100% využitie možností dimmerov
  • Sprevádzkovanie vo veľmi krátkom čase
Číslo produktu: 100274 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

PWM varianta

Naše DIMMER RGBW sú špeciálne navrhnuté pre všetky svietidlá s riadením PWM. To zaručí ich hladkú integráciu do systému Loxone Smart Home. Vyberte si medzi variantom pre lištu DIN alebo kompaktnej verzii pre závesné stropy.

Unikátne svetelné vlastnosti

Na prvý pohľad vynikne skvelým vzhľadom, na ten druhý ohromí svetelnými schopnosťami:

Rozptýlené farebné svetlo: Rozptýlené svetlo zaisťuje príjemné a diskrétne osvetlenie. Môžete si vybrať z miliónov farebných odtieňov.

Smerové biele svetlo: Smerovým čiže priamym svetlom môžete v miestnosti vytvoriť kontrasty či dôkladne nasvietiť konkrétne miesto.

Revolučná konštrukcia

Unikátna architektúra umožnila skombinovať smerové bielej a difúzne farebné osvetlenie do jediného svetelného zdroja. Vďaka majstrovské prácu našich inžinierov ponúka tento produkt neobmedzený počet využitie vo vašom dome.

Vysoko kvalitné vedenie s textilným povrchom

Závesný kábel, ktorý je obalený v tkanine, dodáva vášmu domu ešte sofistikovanejší moderný vzhľad. S dĺžkou 2 m možno výšku svietidlá individuálne prispôsobiť podľa vašich prianí.

Práškový povrch svietidla

Puzdro je vyrobené z prvotriedneho hliníka s jemným práškovým povrchom. Tento štruktúrovaný povrch zaisťuje kvalitné a vznešený vzhľad závesného svetla. Svetlo je k dispozícii v bielej a antracitovej farbe. V oboch prípadoch je svetlo skutočnou pastvou pre oči.

Najkvalitnejší difúzor zo skla

Difúzor, vyrobený z vysoko kvalitného skla, zaručuje bezchybné a príjemné rozptýlenie farebného svetla.

Dokonalé svetlo nikdy nebolo tak kompaktný

Loxone Závesné svetlo RGBW sa hodí ku všetkým druhom nábytku a vybavenie domu vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému dizajnu. Vzhľadom na vysoký svítivému výkonu ho môžete použiť namiesto niekoľkých iných zdrojov. Záleží na veľkosti plochy, ktorú chcete osvietiť a tiež na vzájomnej vzdialenosti svietidiel.

Odporúčaná vzdialenosť svietidla od stola je 70 cm a 60 cm od svietidla k svietidlu.

lichtkegel-1024x540_hanna

Ďalšie informácie

Farba

Antracit, Biela

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !