Touch Nightlight Air

239.52    bez DPH (287.42  s DPH)

Inteligentný budík, ovládací panel, nočné svetlo a hodiny v jednom elegantnom balení. Vďaka svojej univerzálnosti je skvelým doplnkom do každej miestnosti.

  • Nočné či doplnkové osvetlenie
  • Zobrazenie času a teploty
  • Budík 100% integrovaný v inteligentnej domácnosti
  • Možnosť nastavenia času budenia
  • Ovládanie v duchu Tlačidlového štandardu Loxone
  • Poslúži aj pre upozornenie napr. alarme
  • Je možné umiestniť kdekoľvek vďaka technológii Air
Číslo produktu: 100476 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Touch Nightlight – viac Ako nočné svetlo

Touch Nightlight je oveľa viac než obyčajné nočné svetlo. Je to tiež budík, hlásič poplachu, ovládací a informačný panel a doplnkové osvetlenie. Táto rôznorodosť z neho robí ideálny doplnok do všetkých vašich izieb.

Veľa možností pre osvetlenie

Doplnkové svetlo : Spálňa neslúži len k spánku: môžete si tu vychutnať šálku horúceho kakaa a dobrú knihu, film alebo jednoducho čas pre dvoch. Touch Nightlight v takýchto chvíľach jemne doladí izbu farbou podľa chuti. Uľaví očiam a zaistí príjemnú náladu a ešte viac pohody.

Budenie svetlom: Touch Nightlight vám uľahčí ranné vstávanie. Pomaly rastúca intenzita svetla simuluje východ slnka a príjemne vás sprevádza z ríše snov. Od jemného úsvitu až po jasné slnko: Začnite nový deň plný energie.

Orientačné svetlo: Kto by nevyužil orientačné svetlo napríklad ak si potrebuje v noci odskočiť, postarať sa o dieťa či začať deň už pred východom slnka? Touch Nightlight vás bezpečne prevedie okolo všetkých nástrah bez rušenia vášho partnera a nepríjemného oslnenia.

Nočné svetlo: V detskej izbe. V sne sa vaše malé deti stávajú superhrdinom, futbalovými profesionálmi alebo veľkými prieskumníkmi. Ale toto dobrodružstvo nebeží vždy hladko. Touch Nightlight má preto vstavaný „obranný mechanizmus proti príšerám“. Inými slovami poskytuje dostatok svetla pre moment, kedy sa deti uprostred noci prebudia. Zistí, že je všetko v poriadku, bez toho by to narušilo ich (aj váš) ďalší spánok.

Ovládanie domácnosti nikdy nebolo jednoduchšie:
Integrovaný Touch Pure

Integrované tlačítkom Touch Pure robí z Touch Nightlight štýlové ovládanie. Technológia Air umožňuje umiestniť Touch Nightlight Takmer kdekolvek. Skus Ovláda miestnosť ai dom napríklad z postele.

Stvorenie pre tlacidlovy štandard Loxone: Veľká Prostredná plocha pre svetelné nálady, Štyri menšie pre tienenie a hudbu. Ideálne, ale nie povinné.

 

Prebuďte sa všetkými zmyslami

Touch Nightlight dokonale zapadne do vášho vesmíru Loxone a môže byť kombinovaný s celým radom inteligentných funkcií.

Napríklad s piatimi zvukmi budíka, s integrovaným svetelným budíkom, tienením, Music Serverom a ďalšími. Ak je čas vstať, Touch Nightlight vás spoľahlivo prebudí. Jemne alebo dynamicky podľa toho, čomu dávate prednosť. Neexistujú žiadne obmedzenia kombináciou.

Ešte 5 minút prosím: Stlačením tlačidla aktivujete alebo potvrdíte budík. Alebo sa dotknite kdekoľvek inde a môžete si pospať. Dobu odloženia si môžete ľubovoľne zvoliť.

Funkcie, ktoré si zamilujete

LCD displej
Okrem času displej ukazuje vnútornú alebo vonkajšiu teplotu. Ak Touch Nightlight nepoužívate, prepne sa do neaktívneho režimu. K jeho prebudeniu stačí jemný dotyk. Jas displeja v oboch režimoch možno ľubovoľne voliť v rozsahu 0–100 %.

Horné prostredné tlačidlo
Horné prostredné tlačidlo slúži na aktiváciu a deaktiváciu práve prebiehajúceho budíka. Tomuto tlačidlu môžete tiež priradiť individuálnu funkciu podľa svojich potrieb.

Horná stavová LED dióda
Touch Nightlight má prídavnú LED diódu v hornej časti dotykovej plochy. Vďaka nej ľahko zistíte, či je budík aktivovaný.

Dolné prostredné tlačidlo
Krátke stlačenie dolného stredného tlačidla aktivuje alebo deaktivuje budík na ďalší deň. Po dlhom kliknutí na tlačidlo môžete nastaviť čas budenia.

Dolná stavová LED dióda
Dolná stavová LED dióda indikuje, či je pozdržaný nastavený budík. Ak aktivujete funkciu odloženia budíka, Touch Nightlight toto zobrazí pulzovaním dolnej LED diódy.

Akustická odozva: kliknutie
Vyberte si podľa svojho želania, či vám Touch Nightlight poskytne akustickú spätnú väzbu vo forme kliknutí pri dotyku.

Individuálny zvuk budíka
Touch Nightlight ponúka päť rôznych tónov budíka, ktorých hlasitosť môžete ľahko definovať v aplikácii.

Tip: Ak používate Loxone Music Server, môžete tón budíka v Touch Nightlight úplne vypnúť. Namiesto toho vás prebudí obľúbená pieseň/stanica.

Prvé satinované sklo: radosť sa dotknúť
Povrch Touch Nightlight je vyrobený z vysoko kvalitného skutočného skla. Pre ovládanie stačí jemný dotyk. Prémiový vzhľad aj pocit pri používaní zaisťuje keramická povrchová úprava (satinovanie) skla. Vďaka nej tiež na povrchu nezostávajú odtlačky. Proste špičkový produkt „Made in German“.

Viditeľná kvalita
Vďaka svojmu prvotriednemu spracovaniu a výberu exkluzívnych materiálov zanechá Touch Nightlight na každého skvelý dojem. Pogumované nožičky poskytujú Touch Nightlight perfektnú stabilitu.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !