Caller Service na 10 rokov

382.88    bez DPH (459.46  s DPH)

Buďte informovaní! So službou Loxone Caller budete o nečakanej udalosti okamžite informovaní. A to telefonátom na váš mobil (DTMF)!

  • automatické Oznámenie
  • vacsie zabezpečením
Číslo produktu: 100202 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Informujte sa o udalostiach vo Vašo inteligentnom dome! Výhody Loxone Caller:

V prípade alarmu Moze Reagovať! Vrátane Špatnej väzbu!

V prípade narušením zabezpečovacieho systému si mozem nech zavolá

Miniserver Vám v prípade poplachu zavolá. Vďaka vstavanej obojsmernej komunikáciám Moze na poplach okamžite reagovať, napr. Vypnutím, či skontrolovaním vybraných funkcií.

Automatické nahlásiť, podľa vašich PRIANOU

Vďaka Miniserveru Moze Monitorovať všetko, čo chcete, bez ohľadu na hranice vašich PRIANOU. Je jedno, či ide o alarm, hladinu vody v studni, dosiahnutie určitej teploty Alebo zlej kvality vzduchu.

Viac bezpečím – Upozornenie zavolaním

Loxone Caller Vám pomáha s bežnými úlohami, Vďaka Comu už nikdy nezabudnem na otvorený garážový bránu. Ak by ste napríklad mali bránu otvorený ai po zotmení, Miniserver Vám zavolá a oznámi vám túto skutocnostou. Služba Caller Service je Volanie do celého sveta bez ďalších poplatkové. Služba nemá automatické Predĺženie.

Tip: Zakúpte si Loxone Caller na 10 rokov a ušetríte viac Ako tretinu nákladovo.

Jednoduchá a pohodlná aktivácia.

Licenčné číslo pre Loxone Caller dostanete spolu s faktúrou. Službu si mozem aktivovať na našich webových stránkach v sekcii „Moje produkty“ po prihlaseni do Vášho účtu.

Nutné podmienky na POUŽÍVANIE

Na používanie služby Loxone Caller musíte byť pripojený na internet. Loxone Caller je totiž služba, ku ktorej sa pripojujete vzdialene, a preto je nutné sa k nej prihlásiť. Po prihlásení bude služba automaticky aktivovaná.

Ďalšie informácie

Obdobie

1 rok, 10 rokov

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !