Fröling Extension

218.31    bez DPH (261.97  s DPH)

Svetová novinka: Ovládanie kotla podľa aktuálnej teploty v jednotlivých miestnostiach s Fröling Extension. Integrujte do svojej inteligentnej domácnosti kotly na tuhé palivá a využite vlastnosti zónovej regulácie od Loxone.

  • cielené ovládanie kotla na základe požiadaviek v miestnostiach
  • presné určenie teploty vykurovacej vody
  • cielené využitie energie a nižšie náklady na energiu až o 30%
  • všetko prehľadne: Status čerpadiel vykurovacieho okruhu, informácie o hodnotách kotla, teplota akumulačnej nádrže, bojlera a vykurovacej vody
  • napojenie až na 18 vykurovacích okruhov, 8 bojlerov a 4 akumulačné nádrže
  • oznámenie o poruchách prostredníctvom e-mailu, telefonátu alebo pomocou signalizácie inteligentného domu
  • kompatibilný so všetkými kotlami Fröling od verzie softvéru 5.11
Číslo produktu: 100158 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Inteligentné ovládanie kotlov

Doteraz bolo ovládanie kotla riadené podľa vonkajšej teploty. S novým Fröling Extension bude možné v inteligentnej domácnosti od Loxone, ovládať kotol podľa aktuálnej potreby v jednotlivých miestnostiach. Termostat v každej izbe podá kotlu informáciu o aktuálnej teplote a prikúrte sa len tam, kde to bude práve potrebné. Vďaka Fröling Extension v kombinácii s individuálnou reguláciou teploty v každej miestnosti je možné ušetriť až 30% energie.

OVLÁDANIE OKRUHU, KOTLY I NÁDRŽE

Fröling Extension môže byť použité ako v domácnostiach, tak vo väčších budovách. Len s jedným Fröling Extension môže byť kontrolovaný a riadený až 18 vykurovacích okruhov, 8 kotlov a 4 akumulačnej nádrže.

INFORMÁCIE O STAVE

Jeden pohľad na Loxone App stačí na zistenie stavu a hodnôt bojlera, akumulačné nádrže alebo vykurovacieho okruhu – kedykoľvek a kdekoľvek. Zo senzorov možno zistiť: hlásení o poruchách, štatút čerpadiel vykurovacieho okruhu, rôzne hodnoty kotly, vonkajšiu teplotu, teplotu akumulačné nádrže, bojlera a vykurovacej vody, stav nabitia akumulačnej nádrže.

O PROBLÉME VIETE HNEĎ

Vďaka zapojeniu Fröling Extension budete o poruchách vykurovacieho okruhu alebo pri dosiahnutí hraničných hodnôt vždy včas informovaný. Systém upozorní pomocou telefónu, e-mailu alebo napríklad blikajúcou kontrolkou a akustickým signálom z hudobného systému. Máte tak dostatok času na riešenie neočakávané situácie.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !