Nano 2 Relay Tree

96.29    bez DPH (115.55  s DPH)

Loxone Nano 2 Relay Tree je ideálne riešenie pre rýchle a jednoduché integrácie motorov tienenie pomocou Loxone Tree. Tento modul sa zmestí do inštalačnej krabice a disponuje 2 relé a podporuje automatickú detekciu koncových polôh.

 • 2 Digitálne výstupy (bezpotenciálny so spoločným vstupom)
  – 250VAC 10A pri cos φ = 1 alebo
  – 30VDC 10A
  – celková záťaž max. 12A
 • Ideálne pre riadenie žalúzií, roliet aj markíz (rozoznanie koncových polôh)
  100% na mieru systému Loxone
  Jednoduchá inštalácia a konfigurácia vďaka technológii Tree
  Kompaktné prevedenie: 42 × 39 × 20,5 mm
Číslo produktu: 100395 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Vhodný pre všetky typy tienenia

Elektrické žalúzie, rolety, závesy? Všetko ľahko integruje do chytré domácnosti miniatúrne modul Nano 2 Relay Tree. Dvojica silných relé zaistí inteligentné riadenie všetkých typov tieniacej techniky pomocou Loxone.

Nano 2 Relay Tree vedľa tienenie ale dobre poslúži aj pre rad ďalších zariadení. Ide o univerzálny aktor s dvoma digitálnymi výstupmi, ktoré možno ovládať nezávisle (napr. Pre ovládanie kotla).

Automatická detekcia koncových polôh

Nano 2 Relay sám rozozná, kedy motor príde na koniec, čo je dôležité pre presné a bezpečné ovládanie. To veľmi uľahčí a zrýchli konfiguráciu. Loxone potom vypočíta aktuálnu polohu tienenia a zobrazí ju v aplikácii.

Univerzálna miniatúrne pomocník

Obe relé sú bezpotenciálové a môžu pracovať až do 250 V AC pri max. Spoločnej záťaži 12 A. Majte na pamäti, že LED osvetlenie môže spôsobiť veľmi vysoké spínacie prúdy.

Neuveriteľne rýchle sprevádzkovanie

Vďaka veľmi kompaktnému prevedeniu a integrovaným 150mm káblom je inštalácia do štandardnej inštalačnej krabice bezproblémová a hotová behom chvíľky.

 1. Napájanie: Pre napájanie a komunikáciu odporúčame použiť na tento účel špeciálne vyrobený Loxone Tree kábel.
 2. Vyhľadanie a naučenie: Počas niekoľkých málo okamihov možno Nano 2 Relay Tree nájsť a identifikovať pomocou programu Loxone Config
 3. Konfigurácia: Nano 2 Relay Tree je plne podporovaný Automatickým programovaním. Bude tak okamžite fungovať so všetkými hotovými funkciami.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !