Trubkový motor SOLIDline Air 20Nm

243.55    bez DPH (292.26  s DPH)

Tieniaca technika novej generácie: trubkový motor SOLIDline Air s integrovanou technológiou Loxone Air – perfektné riešenie automatizácie tienenia pre rekonštrukcie a renovácie.

  • Plná integrácia do chytrého domu (Loxone Smart Home ready)
  • Vhodný aj pre rekonštrukcie vďaka bezdrôtovej technológii Loxone Air
  • Pre plnú automatizáciu ovládanie roliet & markíz
  • Jednoduchá montáž a sprevádzkovanie
  • Nie sú nutné dodatočné káble pre tlačidlá a ďalšie jednotky
  • Vďaka mesh technológii prekoná signál i veľké prekážky (betón, …)
  • Pokrytie potrieb bežného domu

Súčasťou dodávky nie je adaptér, ktorý je nutné objednať zvlášť.

Číslo produktu: 100183 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Tieniaca technika S AutoPilotom

Trubkový motor vybavený bezdrôtovou komunikáciou Loxone Air urobí z Vašich roliet alebo markíz dokonalého sluhu. V závislosti od rôznych okolností (poloha slnko, teplota, ai.) Riadi Miniserver motory tak, aby spolu s vykurovania, chladením, osvetlením, dokonale regulovali komfort aj úspory.

Tieniaca technika automaticky reaguje, pretože šikovný dom presne vie o polohe slnka, teplote v miestnostiach alebo napríklad slnečnom svite. Efektívna práca so slnečným svitom je základ chytrého domu. Akonáhle už nie sú slnečné lúče využívané pre vykúrenie interiéru, tieniace technika je automaticky nepúšťa ďalej.

Chytrý dom od Loxone vie, čo má robiť. Ak ale chcete zasiahnuť do ovládania, môžete autopilota kedykoľvek prerušiť normálnymi tlačidlami, z webového prehliadača alebo pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie.

PRE VŠETKY PROJEKTY

Je úplne jedno, či plánujete nový dom alebo ste sa práve rozhodli prerobiť Váš existujúci dom na šikovný dom od Loxone. Trubkový motor SOLIDline Air je tá pravá odpoveď na všetky otázky ohľadne roliet & markíz v novostavbách, ale aj existujúcich obydliach.

Najlepší „bezdrôt“ pre smart home

Bezdrôtová technológia Loxone Air sa vyznačuje obojsmernou komunikáciou a mesh topológiou. Vďaka tomu je každý motor súčasne aj ako prenášač signálu. Pri inštalácii viacerých motorov v dome je teda zaručené pokrytie celého domu bez obmedzenia masívnymi betónovými stropmi a podobne. Každá prenášaná informácie potvrdzovaná, aby došlo k vylúčeniu prípadné chyby.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !