Žaluziový aktor Air

114.09    bez DPH (136.91  s DPH)

Vhodný pre žalúzie, markízy, rolety i závesy. Vďaka novému Žaluziovému aktora Air môžete integrovať takmer všetky tienenie do Loxone Smart Home. Technológia Loxone Air nepotrebuje žiadnu kabeláž navyše.

  • Plne automatické ovládanie žalúzií a markíz
  • Hirschmann konektor (STAS 3, STAK 3)
  • Automatické zistenie koncovej polohy
  • 100% kompatibilita s Loxone Smart Home
  • Jednoduché sprevádzkovanie vďaka technológii Air
Číslo produktu: 100290 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Nekonečná flexibilita – pre všetky typy tienenia

Či už máte elektrické žalúzie, markízy, rolety alebo závesy, nový ovládací prvok pre tieniacu techniku Loxone Žalúziový aktor Air možno v niekoľkých jednoduchých krokoch integrovať do systému Loxone Smart Home.

IG_Beschattung-1024x490_hanna

Hirschmann konektor ako štandard

Vďaka štandardizovanému konektoru STAS 3 / STAK 3 (známy tiež ako Hirschmann konektor) môžete ľahko ovládať takmer každý typ motora pre tieniacu techniku pomocou systému Loxone Smart Home. Loxone Žalúziový aktor Air stačí jednoducho vložiť medzi napájací kábel a motor a zabezpečiť integrovanú svorkou (bezpečné a vodotesné spojenie).

Mimochodom, Žalúziový aktor Air môžeme použiť nielen pre tienenie, ale aj na iné účely, napr. Spínanie vonkajšieho osvetlenia alebo záhradného čerpadla. Obsahuje dve relé, ktoré dohromady zvládnuť 5 A s triedou ochrany IP 54 (odolné proti striekajúcej vode)

Automatické zistenie koncových polôh tienenie

Nový Žalúziový aktor Air sám detekuje koncovej polohy tienenia a prenesie ich do programu Loxone Config. Tým ušetrí čas, ktorý sa musel venovať kalibráciu jazdy. Vďaka automatickej detekcii koncovej polohy vidíte aktuálnu polohu tienenie vo svojej vizualizáciu.

Sofistikovaná bezdrôtová technológia

Zvlášť pre tých, ktorí chcú do existujúceho domova viac funkcií a životnej pohody, sme vyvinuli vlastnú bezdrôtovú technológiu. Produkty Loxone Air sú ideálne pre renovácie, ale možno ich použiť aj v novostavbách.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !