Detektor dymu Air

114.68    bez DPH (137.62  s DPH)

Detektor dymu Air zaručuje väčšiu bezpečnosť vo vašom dome.

  • Optická detekcia dymu.
  • Akustický a optický alarm. Pre včasnú detekciu dymu. Funguje aj samostatne (bez Loxone chytrého domu).
  • Vhodný pre 100% integráciu do Loxone Smart Home.
  • Vrátane batérie s dlhou životnosťou.
Číslo produktu: 100142 Kategória: Tag

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Inteligentná detekcia dymu

Loxone Detektor dymu Air spoľahlivo detekuje požiar vďaka špičkovej technológii 16násobného meranie dymu. Integrácia do systému Loxone Smart Home zaistí v prípade núdze spustenia viacerých foriem poplachu aj ďalšie akcie. Navyše v šikovnom dome nemusíte spoliehať iba na detekciu dymu, lebo rozozná aj prudké zmeny teploty.

Mimoriadne spoľahlivý

Poplach je ohlásený hlasným akustickým signálom a červeným blikaním LED. Detektor dymu funguje nezávisle na pripojenie k sieti, takže je detekcia požiaru zabezpečená aj v prípade výpadku prúdu.

Úplne integrovaný, ale stále nezávislý

Loxone Detektor dymu Air možné ľahko a rýchlo integrovať do chytrého domu Loxone. V prípade poplachu je Miniserveru odoslaný signál cez technológiu Loxone Air. Miniserver následne reaguje a spúšťa ďalšie varovné funkcie. Rozsvieti svetlá, vytiahne žalúzie a zavolá (ak je aktívna služba Caller Service).

Stav batérií

Detektor dymu je vybavený batériou s dlhou životnosťou. Stav batérie je každý deň kontrolovaný Miniserverem a možno ich kedykoľvek zobraziť vo vizualizácii. Akonáhle sa životnosť batérie blíži ku koncu, sme o tom spoľahlivo informovaní. Miniserver nám pošle e-mail, zobrazí notifikáciu na telefóne a môže aj zavolať. Samotný detektor oznámi nízky stav batérie blikaním LED diódy.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !