Závesné svetlo RGBW Tree biely

303.34    bez DPH (364.01  s DPH)

Závesné svetlo RGBW od Loxone kombinuje štýlový dizajn a jedinečné svetelné vlastnosti. Prevratná konštrukcia kombinuje svetelné zdroje rôznych charakteristík.

  • Nadčasový a elegantný dizajn
  • Unikátna konštrukcia – flexibilné využitie
  • Precízne kvalita Made in Germany
  • Jemné stmievanie: 100% využitie možností dimmerov
  • Sprevádzkovanie vo veľmi krátkom čase
Číslo produktu: 100308 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Tree variant

Maximálna flexibilita s minimálnym úsilím kabeláže: to a ešte viac ponúka Tree variant. Nie je potrebné dodatočný stmievač. Napájanie sa vykonáva 24 V. Skupiny tak možno kedykoľvek prispôsobiť za pomoci softvéru.

Tip: Zvoľte verziu Tree a minimalizujte kabeláž a zjednodušte inštaláciu.

Unikátne svetelné vlastnosti

Na prvý pohľad vynikne skvelým vzhľadom, na ten druhý ohromí svetelnými schopnosťami:

Rozptýlené farebné svetlo: Rozptýlené svetlo zaisťuje príjemné a diskrétne osvetlenie. Môžete si vybrať z miliónov farebných odtieňov.

Smerové biele svetlo: Smerovým čiže priamym svetlom môžete v miestnosti vytvoriť kontrasty či dôkladne nasvietiť konkrétne miesto.

Revolučná konštrukcia

Unikátna architektúra umožnila skombinovať smerové bielej a difúzne farebné osvetlenie do jediného svetelného zdroja. Vďaka majstrovské prácu našich inžinierov ponúka tento produkt neobmedzený počet využitie vo vašom dome.

Vysoko kvalitné vedenie s textilným povrchom

Závesný kábel, ktorý je obalený v tkanine, dodáva vášmu domu ešte sofistikovanejší moderný vzhľad. S dĺžkou 2 m možno výšku svietidlá individuálne prispôsobiť podľa vašich prianí.

Práškový povrch svietidla

Puzdro je vyrobené z prvotriedneho hliníka s jemným práškovým povrchom. Tento štruktúrovaný povrch zaisťuje kvalitné a vznešený vzhľad závesného svetla. Svetlo je k dispozícii v bielej a antracitovej farbe. V oboch prípadoch je svetlo skutočnou pastvou pre oči.

Najkvalitnejší difúzor zo skla

Difúzor, vyrobený z vysoko kvalitného skla, zaručuje bezchybné a príjemné rozptýlenie farebného svetla.

Dokonalé svetlo nikdy nebolo tak kompaktný

Loxone Závesné svetlo RGBW sa hodí ku všetkým druhom nábytku a vybavenie domu vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému dizajnu. Vzhľadom na vysoký svítivému výkonu ho môžete použiť namiesto niekoľkých iných zdrojov. Záleží na veľkosti plochy, ktorú chcete osvietiť a tiež na vzájomnej vzdialenosti svietidiel.

Odporúčaná vzdialenosť svietidla od stola je 70 cm a 60 cm od svietidla k svietidlu.

lichtkegel-1024x540_hanna

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !