Touch & Grill Air

299.69    bez DPH (359.63  s DPH)

Samostatne stojaci tlačidlo Touch Pure s 1. grilovacím teplomerom integrovaným do Real Smart Home. Urobí z vás majstrami každej záhradnej party a dom budete ľahko ovládať aj priamo z vonkajšej terasy.

  • 2 prvotriedne teplotné sondy
  • časovač (minútka)
  • plná podpora v Loxone Smart Home App
  • Chytré tlačidlo Touch Pure
  • Integrovaný akumulátor
  • Výnimočný prvok, ktorým zaujmete každého hosťa
Číslo produktu: 100341 Kategórie: ,

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Prvý grilovacie teplomer integrovaný do Loxone Smart Home

Každý, kto niekedy griloval, vie, že základom pre dokonalý pôžitok zo steaku či roast beefu je správna teplota vnútri mäsa. S Loxone Touch & Grill už mäso nebude nikdy surové ani prepečené a z vás sa stane naozajstný majster grilovanie.

Loxone Touch & Grill je oveľa viac, než napovedá názov, pretože je plne integrovaný do Real Smart Home.

Steak „medium rare“ už nebude otázkou náhody a vaši hostia si vždy dokonale pochutnajú.

Viac, než čakáte

Plná integrácia do Loxone Smart Home a jeho jedinečné vlastnosti robia
z Loxone Touch & Grill nejchytřejší teplomer na svete.

Ovládanie nebolo nikdy jednoduchšie – Touch Pure

Loxone Touch & Grill využijete aj mimo dobu varenia a grilovania. Obsahuje štandardné pětitlačítko Touch Pure, takže sa ideálne hodí pre Tlačidlový štandard. Naviac ponúka integrované podsvietenia a odolný povrch, na ktorom nezostávajú odtlačky. Ovládajte svetla, tienenie aj hudbu jedným tlačidlom, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek v miestnosti.
Vďaka jedinečnému dizajnu sa stane skvelým doplnkom vašej domácnosti.

Kuchyňa alebo terasa: Mobilné Touch & Grill možno použiť na rôznych miestach, a preto je definovaný ako ovládací prvok pre dve rôzne miestnosti. V aplikácii si ľahko určíte, ktorú miestnosť chcete práve ovládať.

Jedinečné vlastnosti produktu

Intuitívne ovládanie
Uvedenie do prevádzky je vďaka farebnému označenie jednotlivých teplotných čidiel a konektorov veľmi jednoduché. Teplota sa zobrazí okamžite v aplikácii a na Touch & Grill. Zelená a žltá LED signalizujú, ktorá teplota je práve zobrazená na displeji.

Kvalitné tvrdené sklo
Užívateľské rozhranie Touch & Grill je vyrobené z kvalitného tvrdeného skla. Na ovládanie stačí jemný dotyk. Keramická povrchová úprava (satinovanie) dodáva sklu skvelý vzhľad, a odtlačky prstov tak nie sú viditeľné.

Odolný voči UV žiareniu
Vďaka použitiu kvalitných materiálov je Touch & Grill odolný voči mechanickému opotrebovaniu.
Odolnosť voči vplyvu UV žiarenia zabezpečí, že zvládne každú záhradnú party.

LCD displej
Displej môže ukazovať čas, časovač a teplotu z oboch senzorov. Displej môže byť trvalo aktívne alebo sa v režime batérie môže prepnúť do pohotovostného režimu. Displej možno aj plynule stmaviť.

Horná aktivačné tlačidlo a stavová LED
Krátkym stlačením horného tlačidla uprostred zariadenia možno prepínať medzi jednotlivými módy. Farebné LED signalizujú senzor, z ktorého je aktuálne zobrazená teplota. Podržaní tlačidla na 3 sekundy zapne / vypne zariadenie.

Upozornenie o dosiahnutie požadovanej teploty
Akonáhle dosiahne teplota jedného zo senzorov vami požadované hodnoty, spustí sa akustické upozornenie. Zároveň obdržíte notifikáciu v mobilnej aplikácii.

Tip: Ak vlastníte Music Server, môžete byť upozornení aj priamo z vašich reproduktorov.

Intuitívne časovač
Časovač sa aktivuje stlačením spodného stredového tlačidla. Jeho stlačenie po dobu 2 sekúnd prepne časovač do nastavenia. Čas nastavíte pomocou štyroch rohových tlačidiel. Vypnete ho opäť podržaním spodného stredového tlačidla.

Dlhá výdrž batérie.
Loxone Touch & Grill má vstavanú batériu, takže môžete grilovať kdekoľvek na svojej záhrade, ale napríklad aj u priateľov. Batéria umožňuje prevádzku bez napájania v poriadku niekoľkých dní. Aktuálny stav batérie nájdete priamo v Loxone App.

Prvotriedna kvalita
Vďaka kvalitnému spracovaniu a použitia prémiových materiálov sa Touch & Grill stane pekným doplnkom vašej domácnosti. Pogumovanie spodných nožičiek mu zaručuje dokonalú stabilitu.

Rýchle sprevádzkovanie
Loxone Touch & Grill je vybavený technológiou Loxone Air. Jeho sprevádzkovanie je tak otázkou chvíle. Zariadenie môže byť priradené dvom miestnostiam. Vy s ním tak môžete ľubovoľne manipulovať a mať ich vždy k dispozícii.

Kvalitné teplotné sondy
Teplotné sondy sú farebne odlíšené takže je ľahko spoznáte ako na displeji Touch & Grill tak aj v Loxone App.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !