Komfortný senzor Tree antracitový

246.70    bez DPH (296.04  s DPH)

Must-have pre optimálnu vnútornú klímu v šikovnom dome: Komfortné senzor. Precízne meria teplotu a vlhkosť. Miniserver tak môže urobiť všetko potrebné pre komfortné a zdravé prostredie domu.

  • Meria teplotu a vlhkosť
  • Must-have pre optimálnu vnútornú klímu
  • 100% vyladený pre Loxone Smart Home
  • Inštalácia a sprevádzkovanie v rekordnom čase
  • Elegantný nadčasový dizajn
  • bezdrôtové prevedenie
Číslo produktu: 100277 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Pre optimálnu vnútornú klímu

Príjemné teploty v kombinácii s ideálnym vzduchom – inými slovami optimálnu vnútornú klímu – majú významný vplyv na pohodu a zdravie ľudí. Pokiaľ teplota, vlhkosť vzduchu a koncentrácia CO2 * nie sú v harmónii, nebudeme sa doma cítiť dobre a zarábame si na problémy.

S pomocou Komfortného senzora môže Loxone spoľahlivo monitorovať všetky dôležité dáta a vďaka tomu sám zabezpečiť optimálne vnútorné prostredie nonstop.

Perfektný pre domácnosti, kancelárie aj komerčné objekty

Odporúčame umiestniť Komfortné senzor kamkoľvek, kde je potrebné často vetrať.

Smart home: Čerstvý vzduch a príjemné teploty v jednotlivých miestnostiach sú základ pre pohodlné bývanie. Namiesto nutnosti myslieť na otvorenie a následné zatvorenie okna po každom sprchovaní sa o všetko postará šikovný dom.

Kancelária: Tu je nutná koncentrácia. Preto je zásadný postrážiť si v kancelárii kvalitu vzduchu a zabrániť bolestiam hlavy.

Inteligentná automatizácia: Komfortné senzor poskytuje dáta o vývoji teplôt a vlhkosti v miestnosti. Na základe týchto dát dokáže Loxone Miniserver riadiť vykurovanie, chladenie a ventiláciu aj vo veľkých komerčných objektoch.

Splynie s prostredím. Kdekoľvek.

Bez ohľadu na to, v akom izbe Komfortné senzor umiestnite, vždy bude nenápadný. Bude spoľahlivo robiť svoju prácu a nenaruší dizajn interiéru. Ak už ho niekto objaví, bude najskôr prekvapený, potom ohromený.

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !