Touch Pure Air antracitový

192.76    bez DPH (231.31  s DPH)

Populárne dotykové tlačidlo v luxusnom prevedenie – bezrámiková konštrukcia s citlivou hladkou plochou z ušľachtilého skla. Intuitívne koncept umožňuje ovládanie miestnosti pomocou piatich dotykových bodov.

  • Vyrobené z kvalitného satinovaného skla
  • Sklenený povrch tlačidla s keramickým tlačou (nie sú vidieť žiadne odtlačky prstov!)
  • Integrované orientačné svetlo (u verzie Air / Tree s pevným napájaním)
  • Teraz s vylepšeným teplotné a vlhkostným senzorom.
Číslo produktu: 100464 Kategória:

V prípade dalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis

Exkluzivita má svoje meno: Touch Pure

Uspokojíte sa vždy, len s tým najlepším? Luxusný dizajn a prvotriedne materiály produktovej rady Pure uspokojí aj tých najnáročnejších z vás.

Objavte Touch Pure v novom dizajne!

Ovládání nikdy nebylo jednodušší

Do produktového radu Loxone Touch Pure sme investovali veľa času, a vznikol tak úžasný produkt bez kompromisov.
Intuitívne koncept ovládania umožňuje ovládanie miestnosti pomocou piatich dotykových bodov.

Odporúčaná konfigurácia pre „pětitlačítko“: centrálnym stlačením sú ovládané svetlá, ľavá časť je vyhradená pre tienenie a pravá na ovládanie hudby. Všetko je samozrejme možné prispôsobiť podľa individuálnych potrieb.

PH_Handling-Touch-Pure_hanna

Víťaz ceny iF Design Award 2019

iF Design Award 2019 S Loxone Touch Pure získate domov skutočnú dizajnovú lahôdku. Dôkazom tomu je, že v roku 2019 získal prestížnu cenu iF Design Award. Jeho exkluzívny, elegantný a minimalistický dizajn očaril porotu 67 dizajnérov z celého sveta.

Satinovaný sklenený povrch

Nové dotykové tlačidlo Loxone Touch Pure je vyrobené z najodolnejšieho skla. Jeho povrch sme upravili tak, aby na ňom nezachytili odtlačky ani iné nečistoty, a pritom zostal dokonale jemný. Letmý dotyk je všetko, čo potrebujete na ovládanie svojho chytrého domova.

Funkčné minimalizmus

Minimalistický dizajn s dôrazom na maximálnu funkčnosť je doménou radu produktov Pure. Čistý dizajn a robustné spracovanie bez rámčekov a pohyblivých prvkov.

Dizajnový prvok

Touch Pure vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a ušľachtilému vzhľadu harmonicky splýva s celým vaším chytrým domovom. Krásne splynie s okolím a stane sa prirodzenou súčasťou interiéru.

Vstavané podsvietenie

Podsvietené tlačidlá Touch Pure sú krásnym doplnkom každej miestnosti a zároveň pomáhajú v orientácii po dome. K dispozícii vo variantoch Tree a Air, ktoré sú trvalo napájané.

 

 

Personalizovaný návrh elektroinštalácie a cenová ponuka zdarma !