Ozvučenie

Hudba v každej miestnosti jednoducho

Hudba dokáže znižovať hladinu stresu a pomáha nám cítiť sa príjemnejšie. S jej pomocou ľahko zmeníte atmosféru. A pritom neruší vašu pozornosť ako napríklad televízia. Nechajte sa prebudiť obľúbenou skladbou, počúvajte upokojujúcu tóny vo vani, nastavte si vlastný melódiu zvončeka. To a oveľa viac vám umožní multiroom audio v Loxone.

Multiroom systém

Multiroom audio umožňuje skôr nemysliteľné. Skúste si to predstaviť: V každej miestnosti by bolo zariadenie: rádio v kúpeľni, CD prehrávač v kuchyni, Hi-Fi vežu v obývacej izbe. Bolo by takmer nemožné preniesť piesne z jednej miestnosti do druhej. Odmyslíme Ak teda možnosť nastaviť hlasitosť na maximum, čo by asi nevyhovovalo susedom.

Hudobný multiroom systém odstraňuje tieto bariéry. Umožňuje nám púšťať si kedykoľvek všetku našu hudbu v každej miestnosti. V jednej chvíli pritom môžu hrať rôzne zdroje. Napríklad zatiaľ čo hrá relaxačná hudba v obývačke, deti počúvajú audioknihu vo svojej izbe. Nielen to je možné v Loxone Smart Home vďaka zariadeniu menom Music Server.

V každej miestnosti správna atmosféra

Vďaka systému multiroom audio môžete v každej miestnosti počúvať inú hudbu. V kuchyni niečo energického, v kúpeľni relaxačného a v detskej izbe treba rozprávky. Pritom vám stačí jediné zariadenie a nič nemusíte prenášať či kopírovať.
Vybrať si môžete z mnohých zdrojov. Vaši kompletný hudobný zbierku budete mať na jednom mieste. Doplní ju hudobné služby ako napríklad Spotify, TuneIn, Google Play, internetová rádia či stream priamo zo smartphonu. Pomocou vstupu LineIn možno pripojiť napríklad aj gramofón.

V inteligentní domácnosti nemusíte používat řadu ovladačů a tápat, který je od čeho. Díky Loxone můžete integrovat prakticky jakékoli zařízení jako TV, satelit, zesilovač a podobně. Vše pak můžete plnohodnotně ovládat z aplikace a zahrnout do automatizace (zapnu TV, vypne se hudba).

Všetko ovládanie na jednom mieste

Vo svojej dlani máte vždy kompletné ovládanie. Vidíte, kde čo práve hrá a môžete kedykoľvek zasiahnuť či upraviť nastavenia. Spustiť, vypnúť, zmeniť hlasitosť, prepnúť skladbu, editovať playlist či prechádzať celú knižnicu.

IG_touch-pure-music-control

Najjednoduchšie ovládanie

Podobne ako pri osvetlení nie je pohodlnejšie ovládanie než tlačidla. Dve pre každú miestnosť vám postačí vo väčšine prípadov. Hlasitosť hore / dole, dvojstlačenie pre iný zdroj alebo pre vypnutie / zapnutie.
Jedným stlačením možno tiež vykonať viac úkonov. Napríklad zapnúť hernú konzolu a prepnúť TV na správny vstup.

Príjemné prebudenie

Koniec rinčanie budíka. Čo takto pomaly sa zosilňujúce obľúbená hudba v spojení s vpustením ranných lúčov do miestnosti?

Dom s vami bude hovoriť

Schopnosť vášho domu prečítať správu využijete v mnohých prípadoch. Povie vám napríklad, že sauna už je vyhriata či varuje, že sú otvorené okná, keď sa blíži dážď.

Stíšenie zvončeka

Deti už spia? Prepnite zvonček na tichý režim a nikoho už neprebudí.

Opúšťam izbu / dom

Stlačením vypnete hudbu v miestnosti, trojstiskem tlačidlá pre odchod či spánok potom v celom dome.

Automatické spustenie

Pri vstupe do miestnosti Vás privíta dom hudbou alebo vašej obľúbenú rozhlasovú stanicu.

Diskrétny alarm

Než všetky vydesí akustický alarm, dostanete notifikáciu a môžete zabrániť nechcenému poplachu.