Ovládanie

Revolúcia v ovládaní domácnosti

Jedným, dvoma, tromi stlačeniami možno riadiť rôzne funkcie. Nie zložitý rad tlačidiel s menovkami, ale intuitívne koncept, ktorý ľahko pochopí aj vaša babička.

Každá miestnosť má rovnaké ovládanie

Aby bolo ovládanie skutočne jednoduché, odporúčame používať rovnaký princíp pre všetky izby. Tak bude ľahko zapamätateľné pre každého. Raz vyskúšate a prejde vám do krvi. Už nikdy nebudete musieť premýšľať, ktoré tlačidlo stlačiť.

Jedno stlačenie

Viac stlačení

Dvojklik: Opustenie miestnosti

Veľmi užitočné pri odchode z izby. Jednoduchým dvojitým kliknutím vypnete celú miestnosť. Ako vždy, samozrejme, len ak to chcete. Svetlo, hudba a všetko ostatné, čo chcete zahrnúť do tejto inteligentné funkcie: sauna, TV, stereo systém, počítače, …

Trojklik: Opustenie domu

Jedna z najobľúbenejších funkcií, ktorá doslova mení životy. Idete spať alebo odchádzate z domu. Pri hlavnom vchode alebo v garáži: dom sa vypne jednoduchým trojitým kliknutím. Každé svetlo zhasne, zariadenia sú odpojené od siete, alarm sa aktivuje. Vždy na mieru podľa želania.

Loxone Touch

Všetko ovládanie jednoducho, efektívne a v jedinom tlačidle. A výsledok predčil očakávania: dotykové tlačítko Loxone Touch. Tlačítko sa môže pochváliť piatimi dotykovými plochami. A aby toho nebolo málo, má v sebe aj senzor teploty a vlhkosti.

Touch Surface

Ako ovládací prvok môže slúžiť nábytok i doska stola. Loxone Touch Surface sa ovláda rovnako ako Loxone Touch, ale je umiestnený pod doskou stola alebo za stenou skrine, alebo tam, kde ho chcete mať. Loxone Touch surface vytvorí ovládací prvok z každého povrchu.