Inteligentný dom – stara verzia

Zažite skutočne inteligentný dom na vlastnej koži !

Najväčší showroom na Slovensku !

Inteligentný dom tažko popísať slovami. Preto sme pre Vás vytvorili ukážkový dom o rozlohe 160 m², kde sa presvedčíte na vlastnej koži, ako Vám inteligentný dom ušetrí viac ako 50 000 úkonov a rozhodnutí ročne.

Prehliadka Loxone Real Smart Home

Zažite skutočne inteligentný dom na vlastnej koži.
Real Smart Home si zamilujete. O tom nepochybujeme. Ťažko ho ale popísať slovami. Preto Vás pozývame na prehliadku nášho showroomu. Získajte svoje miesto zadarmo a včas (kapacita je obmedzená).

Funkcie a možnosti Real Smart Home

Kúzlo systému Loxone je v dokonalej súhre všetkých komponentov

Loxone Real Smart Home zaistí pohodlie ako nikdy predtým

Ideálna teplota v pravý čas v každej miestnosti, osvetlenie a hudba, ktoré zodpovedajú vašej náladekoniec starostí s tienením, kontrolou okien a podobne. To sú niektoré výhody inteligentného bývania. Prečo by sme v 21. storočí mali denne strácať čas s rutinnými úkonmi? Pridajte sa k viac ako 70 000 spokojným majiteľom a doprajte si život v inteligentnom dome.

O 50 000 úkonov a rozhodnutí ročne menej - viac času na život.

Jednoduché ovládanie

Autopilot obstará väčšinu práce, vy však máte vždy plnú kontrolu. Nie je pritom nutné mať ku všetkému samostatný ovládací prvok (tých potom môže byť pokojne 10 v miestnosti). V inteligentnom dome stačí jeden, ktorý eliminuje zbytočné operácie a sprehľadní ovládanie. A ak nie ste doma, máte naďalej prehľad aj kontrolu vďaka mobilnej aplikácii.

Inteligentné osvetlenie

Inteligentný dom Vám dáva obrovské možnosti pohrať sa so svetlom. Už to nie je len rozsvietenie a zhasnutie. Môžete meniť farbu a intenzitu svetla – svetelnú náladu, podľa Vašej predstavy na romantickú, pracovnú, relaxačú alebo zábavnú. Inteligentné svetlo Vám pozdvihne náladu a dopraje psychickú pohodu.

Inteligentná tieniaca technika

Inteligentné tienenie sa postará o maximum prirodzeného svetla, bez vás oslepilo slnko. Po zotmení sa naopak zatieni, aby dom zaručil vaše súkromie. Ak sa blíži vietor vie, že má vonkajšie žalúzie vytiahnuť. Keď nie ste doma, múdra domácnosť využíva tieniacu techniku na reguláciu teploty. Už nemusíte premýšľať, či nechať žalúzie zatiahnutej alebo nie.

Ideálna teplota v pravý čas

V každej miestnosti môžete mať v rôzny čas rôznu teplotu podľa vašich preferencií. Nemusíte myslieť ani na vypnutie pri vetraní alebo režim dovolená. O všetko sa postará Loxone Smart Home.

Inteligentné vetranie

Dospelá osoba vdýchne až 10 000 litrov vzduchu denne. Čerstvý vzduch nie je dôležitý len pre naše zdravie a pohodlie, ale tiež zabraňuje poškodeniu stavebného materiálu. Loxone Smart Home vás oslobodí od všetkých starostí o kvalitu vzduchu, či škody spôsobené plesní. Riadenie vzduchotechniky v systéme Loxone Smart Home vám umožní relaxovať a užívať si skvelé ovzdušia po celý deň.

Hudba v každej miestnosti

Vašu obľúbenú hudbu či rádio máte v každej miestnosti vďaka perfektnej integrácii multiroom audia v inteligentnom dome. Na terase môže hrať rock, v kúpeľni chillout a v detskej izbe rozprávky. Alebo všade to isté. Žiadne prenášanie rádia či kopírovanie pesničiek. Cez reproduktor s vami môže komunikovať aj váš smart home: niekto je pri dverách, blíži sa dážď, v kuchyni detekovaný dym …

Efektívne hospodári s energiami

Inteligentný dom drží náklady za energie na uzde. Vie, kedy a ako treba kúriť a kedy naopak nie. Napríklad, ak otvoríme okno alebo nie sme doma. Ak svieti slniečko, vytiahne žalúzie a vyhrieva zadarmo. A v lete naopak. Už nikdy nebudú svetla svietiť alebo napríklad televízie hrať zbytočne. Vďaka inteligetným úsporám sa práčka či umývačka aktivujú pri dostatočnom množstve energie z FVE.

Zabezpečenie pre rodinu aj majetok

Váš domov dohliada na vašu bezpečnosť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Sleduje otvorenia okien a dverí, neočakávaný pohyb v dome, riziko požiaru, zabudnuté spotrebiče v prevádzke, únik vody, vytiahne žalúzie v prípade vetra alebo vás upozorní na otvorené okná, keď sa blíži dážď. O všetkom máte prehľad, nech ste kdekoľvek. V čase vašej dovolenky dom simuluje vašu prítomnosť, aby odradil zlodejov.

Inteligentný prístupový systém

Keď niekto zazvoní pri dverách, okamžite vidíte, kto to je, môžete s ním hovoriť, aj keď nie ste doma, a napríklad aj rovno otvoriť. Namiesto otravného rinčanie zvončeka vás upozorní vlastné melódie z reproduktorov či zablikanie svetiel, ak deti spia.

Domáci wellness

Či už ide o ovládanie sauny alebo bazénu, kontrolu prevezme Loxone. Sauna bude vďaka tomu pripravená vždy keď potrebujete. Ak skončíte, inteligentná domácnosť saunu sama vypne. V prípade bazénu bude automaticky čistiť vodu, dávkovať dezinfekciu, dopúšťať bazén, regulovať teplotu a ovládať kryt bazénu.  Už nebude hroziť, že by deti mohli do bazénu bez Vášho vedomia.

Vždy pod kontrolou

Vďaka Loxone Smart Home App máte kontrolu a prehľad o všetkom kedykoľvek a kdekoľvek. Oceníte ju aj v prípadoch, kedy máte špecifickú požiadavku. Pre takéto veci je zbytočné a nepraktické mať špeciálne tlačidlo či ovládač. V aplikácii na ne ale máme miesta nekonečne.

Rekonštrukcia alebo modernizácia ?

Žiadny problém !

Zmeňte ľahko a rýchlo svoj obyčajný domov na  inteligentný vďaka Loxone Air. Bezdrôtová technológia prináša bohaté možnosti inteligentných domov bez potreby prerábať elektroinštaláciu. Ideálna voľba pre rekonštrukcie a modernizácia.

Dokonalá súhra technológií

V Loxone Smart Home spolupracujú všetky komponenty ako jeden organizmus. Každá funkcia vie, čo tá druhá práve robí. Táto inteligentná interakcia vytvára enormný potenciál úspory času aj peňazí a maximálny komfort pre obyvateľov.

Smart home loxone

Ako sa žije v skutočne inteligentnom dome?

Prejdite si vzorový inteligentný dom Loxone. Kto nezažil, nepochopí. Pre skutočne inteligentné domy to platí na 100%. Preto sme postavili náš showhome. Aj vy sa tu môžete zadarmo presvedčiť, ako ľahko možno ušetriť 50 000 úkonov a rozhodnutí ročne. Vie, čo má robiť, a pracuje za mňa.  Môj domov slúži mne, nie ja jemu.

Novinky

Zažite skutočne inteligentný dom na vlastnej koži !

Srdečne Vás pozývame do novootvoreného showroomu v Komárne, kde máte možnosť si vyskúšať skutočne inteligentný dom na vlastnej koži! Prevedieme Vás cez bežnú dennú rutinu a predvedieme výhody bývania s autopilotom. Zistíte, že aj váš domov môže byť pohodlný, ľahko ovládateľný, bezpečný a ešte vďaka tomu ušetríte.

Najväčší showroom na Slovenku !

Foto album

Pozrite si fotky zo vzorovej inteligentnej domácnosti

Navštívte nás

M. R. Štefánika 5, Komárno

Zavolajte nám

+421 905 307 852

Kontaktujte nás

hanna@hanna.sk